Instant család

Instant Family

2019.04.30 stomachh

Alapvetően komoly, felelősségteljes és szomorú az alaptéma. De ezt olyan jó humorral, kellemes hangulatban, jó dialógokkal és alakításokkal teszi, hogy igazi feelgood mozivá teszi a filmet. Ajánlom!

2019.05.01 ZozArt89

Szívmelengető családi csomag

Ha a gyerekvállalás eszembe jut, mindig elgondolkodom, hogy én egy ilyen helyzetben hogyan döntenék, mit is tennék. Hisz nem egy egyszerű dologról van szó. Örökbefogadott gyerekeknél pedig, ha lehet, még nehezebb a helyzet. Sean Anders remekül nyúlt ... Teljes kritika

2020.10.14 HanGa

Az örökbefogadás nem egyszerű téma, de a készítők egy humorosabb oldalát fogták meg. Kicsit kiszámítható volt, de szerettem.

2020.01.11 iq.csabi

Egy nagyon szép történet, jó szereplőkkel. Egy két helyen egy kissé idétlen, de élvezhető a film.

2020.10.26 Kanyi

Hát nagyon érzelmes darabról van szó, és természetesen a család van a középpontban. Kissé viccesen áll ehhez a témához a film, ami jól is áll neki, szemely szerint a nagyi lazasága nekem nagyon bejön, de az érzelmi rész is nagyot üt.

2020.08.25 violet_hope11

Az örökbefogadásról, humoros megközelítéssel. A film első felében kicsit lassan indulnak be az események, de ettől függetlenül nekem nagyon tetszett, egy-két erőltetett poént leszámítva minden a helyén volt a filmben. A befejezést megkönnyeztem, annyira jó volt látni, hogy a kezdeti nehézségek ellenére egy család lettek.

2019.06.23 dovetusfurdo

Nagy meglepetést ne várj

Nagy meglepetést , fordulatot nem kell várni a filmtől, de volt , hogy tudott humoros lenni és könnyed.

2019.05.25 P

A franciákra jellemző az ilyesfajta vígjáték, mely egy jelenkori problémát visz a vászonra humorral átszőve. Sajnos manapság sok az árva és félárva gyermek, akik a nevelőotthonokban élik fiatal életüket, majd onnan kikerülve elkallódnak. Egyben szívf... Több

2021.05.29 n,n,n

Sokak szerint jó, de engem nem fogott meg.

2019.01.28 sonolokojjo

Egészen kellemes film, bár nem igazán értem, hogy mi értelme manapság még ilyen produkciókat készíteni, hiszen a sztori az annyira klisés, hogy akár tömegtermékként is el lehetne adni. Semmi extra sajnos az egész film, de azért egyszer érdemes megnézni.

2020.04.07 arctoslion

Zseniális film, nálam hibátlan. Csak ajánlani tudom. Könnyed módon, de realistán " adja át " nekünk a témát. Wahlbergen kívül nem pazar a szereplőgárda, mégis tele van remek alakításokkal. Fantasztikusan jól mutatja be számunkra, mennyire megviselő ... Több

2019.05.18 alkonyfeny

Tej, kenyér

Teljesen véletlen láttam a 22 mérföld és az Instant családot egymásután, ami nagyon érdekes kontrasztot adott Mark Wahlberg színészi képességeivel kapcsolatban. Nem mondom, hogy egy színészóriás de ezt a filmet is lehozta és nem érződött izzadtságszagúnak, míg a 22 mérföldben nagyon sokat vicsorgott... Na, de ne zavarjatok össze! Ez itt az Instant családról szóló vélemény. Rose Byrne-nek tökéletesen sikerült hozni a sznob és idegesítően első világbeli problémákkal küzdő anyát, akinek a legnagyobb álma hogy egy tökéletes családot hozzon össze, de talán erről álmodik mindenki. A film eredeti történeten alapszik, és nyilván némi reklám az örökbefogadás mellett. A történet sok esetben túl málnás, puncsos klisékkel van feltöltve, de ahol az érzelmes részek vannak, azok megérintik az embert mint gyakorló szülő... sőt, el is gondolkodik. Ha ez volt a cél (mi más lett volna?) akkor a film elérte a célját azontúl, hogy egy limonádéval a kézben könnyedén túllép rajta az ember és pár hónap múlva már felidézni is nehéz lesz a történet komolyságától függetlenül.

2019.01.24 Phalanx

Az Instant család az új év első igazán erős vígjátéka, azt is mondanám, hogy igen kellemesen csalódtam, mert amellett, hogy szórakoztató és humoros, szól is valamiről és mondanivalója is van. A lehető legjobb szívvel merem ajánlani, ha egy kis kikapcsolódásra vágysz. Erős négy csillag a jutalma.

2019.02.19 Missy326

Imádtam

Egyszerre humoros, szomorú, édes, keserű és megható, de mégis teljesen reális és hiteles. Nagyon tetszett, hosszú idő óta nem éreztem elvesztegetett időnek egy filmet.