Isten hozott az Isten háta mögött

Bienvenue chez les ch'tis

2023.12.20 Ари Шандор

Ha bírod a francia humort...

...akkor ez tetszeni fog. Kad Merad erre a szerepre született. :-) Nagyon jók együtt. Dany Boonnak hasonlóan jó filmje a Vissza gyökerekhez... a viccelődés alapja ugyanez, a sztori más... illetve A Szuper-hipochonderben is együtt láthatóak, bár az a film kicsit gyengébb... Nekem tetszik ez a poénvilág, kellemes kikapcsolódás. Aki az amerikai filmeket részesíti előnyben, annak nem fog tetszeni ...ez... sem...

2020.08.22 Szilonka

Nem tetszett annyira, mint szerettem volna. Egy-két humorosabb jelenet volt benne, de ennyi.

2020.08.24 indingo

Érdekes, hogy valaki kiemelte a szinkront, ami szerintem meg pont hogy idegesítő. Kicsit már Dany Boon is nekem sok, mindig ugyanazt a karaktert hozza. A vége kimondottan csalódás.

2016.02.14 doroffee

Nagyon megható, emberi vígjáték. Megvan benne az a franciás báj, amivel a kevésbé "okos" poénok sem hatnak butuskának. Egyébként eszméletlen jó poénok vannak benne, és nagyon jól mutatja be egy kisebb település életét, és azt is, milyen téves tévhiteik lehetnek a városokban élőknek a kistelepülések életéről.

2015.09.05 s0ltau77

Így kell ezt, végre valami amire bátran mondhatom, hogy ez fantasztikus kis alkotás és leköti a nézőt az elejétől a végéig. Bitang jó történet és eseménydús cselekmény jellemzi.

2019.09.19 Attila Herke

Kimondottan jó

Jó komédia. Aranyos sztori. Jó poénok

2020.01.16 freeman

jóóó

2019.03.23 Karczaghy Gabor

Nagyon bejött ez a film. Tele van vicces jelenetekkel, poénos élethelyzetekkel. Az egyik kedvenc vígjátékom lett. Ha szereted a franci filmek humorát, mindenképpen ajánlom.

2018.02.05 low2row

Eszméletlen jó vígjáték, fergeteges magyar szinkronnal. (Francia nyelv gyakorlásához, csak felsőfoktól...)

2021.02.22 pikbubi

Egyik kedvencem

Végtelenül aranyos, kedves film. Mindenképp nézd meg az olasz átiratot is (Isten hozta délen)!