69% 607 szavazat
Vélemények

Itt a vége

This Is the End

 Több
Filmadatlap
45
Vélemények (45)
30
Szereplők (30)
31
Képek (31)
2
Videók (2)
13
Érdekességek (13)
Díjak
1
Filmkritika (1)
16
Cikkek (16)
Fórum

Vélemények (45)

Írj véleményt
 
2025.11.16 SaSa

legújabb vélemény

Hátttt.... ezz megggg... micsoda?!?!?

Az elején név szerint nem ismertem a színészeket (nem olyan filmekben játszottak többnyire, amelyek tetszettek volna igazán), de James Franco felbukkanásakor elkezdtem jobban odafigyelni. A filmben a színészek saját magukat alakítják... Gondoltam, me... Több

0
 
2017.04.18 indingo

Néhány sztárt összedobtak egy filmbe, aztán majd lesz valami. A film vígjáték, nem szabad komolyan venni. Egyszer nézhető kategória.

0
 
2019.09.18 Timon

Seth Rogen és Evan Goldberg talán ezzel valamiféle karikatúra-szerű ábrázolást akartak a közönségnek bemutatni,viszont nagyon nem jött be(vagy kínosan leterhelt a sok durva jelenet). Nem arról van szó,alapból bírom Seth Rogen-t,de ez a film már tényleg sok volt.Emellett több helyen leült a már eleve gyenge/unalmas sztori. 10/2

1
 
2024.03.07 Ahoj poplacsek

6/10 – Fantasztikusan indul, aztán kicsit próbára tesz

A film első része ritka vicces és eredeti. Látunk egy halom meglehetősen ismert hollywoodi színészt és járulékos celebet (lásd Rihanna), akik saját magukat játsszák, miközben házibuli van a helyi burzsuj környéken. Közülünk, nézők közül azok, akik na... Teljes kritika

0
 
2019.07.31 Ms. Akárki

Nagyon jó az alaptörténet, ami összehozta végül a bandát. Tipikus sok híres és klassz színész parádé az egész film. Ők viszik el az egész filmet a hátukon. Meg kell lenni a hangulatnak ehhez a filmhez, de aki szereti a kicsit egyszerűbb vígjátékokat azoknak tetszeni fog.

0
 
2018.12.27 elekm90

Szerintem jó a film, bár nagyon beteg :) El tudom képzelni, hogy bizonyos embereknek ez sok lesz, de aki nem veszi túl komolyan (ahogy én sem) annak tetszeni fog. Danny McBride karaktere a humor legnagyobb forrása a filmben. 7,5/10

0
 
2024.05.18 Tomipapi

Elég agyas film, de nézhető. Ez a sok füvezős, narkós dolog szerintem kicsit sok volt...

0
 
2016.10.18 Fahéjgolyó

Megosztó vígjáték, szerintem nagyon vicces, van egy kifejezett humora, ami nem mindenkinek jön be, szerintem rengeted nagyon jó poén van benne, az alaptörténet is elég egyedi ebben a kategóriában.

0
 
2017.10.14 kevelin

Egy csomó ismert színész előad valami gagyi sz*rt. Senkinek nem ajánlom hogy megnézze, csak időpocsékolás

0
 
2015.03.31 ANdraS

Hát, csak igazán crazy comedy rajongóknak ajálnlanám, ez az a humor, amely a gusztustalanság határán táncol, és gyakran túllépi a turheto határt.

0
 
2021.03.16 taba

Övön aluli poénok, a történet mégis ettől működik, hiszen nem veszi komolyan magát, pedig eljött a világvége. Itt a vége.

0
 
2024.06.09 Kanócpapa

Ez egy szánalmas film volt! Se vicces, se izgalmas... (Ahogy szokták mondani: Se szaga, se bűze). Túl poénos akart lenni, de nem sikerült! Kb. 15 perc után ment a kukába...

0
 
2016.09.07 Scramananga

Bár csak most láttam, néhány hete, az utóbbi évek egyik legjobb vígjátékának nevezném: James Franco és Jonah Hill lehengerlően vicces, de az egész csapaton nevettem. A film nézése közben, a legpozitívabb értelemben fagy az arcodra a mosoly. Viszont... Több

0
 
2019.12.15 Eniq

Csak egyszer láttam ezt a filmet bennem nem hagyott mély benyomást, szórakoztató volt néha. Sok mindenki megfordult ebben a filmben ez tény, de attól még nem lesz egy film jó csak mert egy halom ismert ember szerepel benne. A végén viszont a Backstreet Boys-os jelenet nagyon tetszett az király volt.

0