Jack és Jill

Rendező: Dennis Dugan
Premier (HU): 2011.12.29.

2021.01.29 Norbert93

Rossz a rosszak között

Az tény, hogy Adam Sandler nem fog soha Oscart kapni, de igazából nem annyira borzalmas ő, mint ahogy a közvélemény nagy része és a filmvilág kb. teljes egésze gondolja; vannak egész értékelhető és szórakoztató filmjei is. A Jack és Jill pont nem az. Rengeteg jó és rengeteg rossz filmet tudhat maga mögött Adam Sandler, s ha az egyik szélsőség a felhozatalban a Kellékfeleség c. film, akkor a Jack és Jill a másik ellenpont. A sok értékelhetetlen film mellett is külön kategória, ha eddig sok volt egy rossz alakítás tőle, akkor mindjárt lesz kettő is, hogy teljes legyen a lidérces rémálom.

2015.07.27 dulkap

Én alapvetően szeretem Sandler filmjeit. Azt sem tartom rossznak, hogy nem célja leforgatni a következő Casablancát. Egyszerűen csak szereti a jó hangulatú forgatásokat a hozzá közel álló emberekkel. Vannak bőven, akik majd a komolyabb hangvételű fil... Több

2017.09.21 mamiéstöti2

Ekkor már éreztem, hogy ezután nem minden Adam Sandler filmet fogok megnézni. Egy jó korszakát kaptam el, mert később pótoltam a kezdetleges filmjeit, amit ha először látok talán meg sem kedvelem a karaktert. Gyenge.

2016.02.18 indingo

Az erőltetett kategória. Sok, nagyon sok, de nem vicces. Adam Sandlernek vannak, voltak jó filmjei (Spangol, Kellékfeleség, Kavarás, Az 50 első randi) de ez nem az.

2017.02.02 hszpp

Számomra ez a leges legborzasztóbb Adam sandler film amit valaha láttam. Abszolút idegesítő a történet is,vagy lehet csak a kivitelezés. Nekem sajnos nem jött be egyáltalán.:(

A Jack és Jill a legeredményesebb film az Arany Málna történetében, hiszen 10 díjat is "sikerült" bezsebelnie.Szerző: GedyPapa

Megkapta a legrosszabb filmért járó Arany Málna-díjat. Ez volt Adam Sandler 8. jelölése a "díjra". Szerző: GedyPapa