Jack és Jill

Lonka   2019. 08. 14.

Már az előzetes alapján is az jutott róla az eszembe, hogy ez meg mi a ..., de utána láttam, hogy Al Pacino is szerepel benne úgyhogy azt gondoltam nem lehet ez olyan rossz. Tévedtem.

dulkap   2015. 07. 27.

Én alapvetően szeretem Sandler filmjeit. Azt sem tartom rossznak, hogy nem célja leforgatni a következő Casablancát. Egyszerűen csak szereti a jó hangulatú forgatásokat a hozzá közel álló emberekkel. Vannak bőven, akik majd a komolyabb hangvételű fil... több»

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Ekkor már éreztem, hogy ezután nem minden Adam Sandler filmet fogok megnézni. Egy jó korszakát kaptam el, mert később pótoltam a kezdetleges filmjeit, amit ha először látok talán meg sem kedvelem a karaktert. Gyenge.

indingo   2016. 02. 18.

Az erőltetett kategória. Sok, nagyon sok, de nem vicces. Adam Sandlernek vannak, voltak jó filmjei (Spangol, Kellékfeleség, Kavarás, Az 50 első randi) de ez nem az.

hszpp   2017. 02. 02.

Számomra ez a leges legborzasztóbb Adam sandler film amit valaha láttam. Abszolút idegesítő a történet is,vagy lehet csak a kivitelezés. Nekem sajnos nem jött be egyáltalán.:(

felicity   2019. 02. 02.

Adam Sandlerhez méltó, tökéletes vígjáték. :)

Timcsi   2019. 03. 20.

Jaj, ez valami borzalom volt. Irritáló az egész története.

A Jack és Jill a legeredményesebb film az Arany Málna történetében, hiszen 10 díjat is "sikerült" bezsebelnie.

(GedyPapa)

Megkapta a legrosszabb filmért járó Arany Málna-díjat. Ez volt Adam Sandler 8. jelölése a "díjra".

(GedyPapa)