Jack Reacher

Jack Reacher

2016.11.08 cinderella

Egész biztosan nem lesz a kedvencem ez a film, de nem is olyan rossz, mint aminek sokan lefestik. Valahova a középkategóriás filmek közé sorolnám. Nincs benne olyan sok akció, de maga Jack Reacher karaktere sokat dob a nézhetőségén, így nem válik unalmassá. Egyszer mindenképpen meg lehet nézni.

2016.10.13 tiszaizsofi

Egyébként sem kedvelem a Tom Cruise filmeket de ez még közülük is a pocsékabbak közül való untatott és a jelenetek igen egysíkuak voltak és a befejezéssel is voltak gondok

2015.06.24 szafffy

Nagyon jól kidolgozott, igényes, látványos, minden szereplő tudja hol a helye, nagyszerűen alakítanak. Érezhető a profizmus és a sok befektetett munka.

2015.06.16 Miss Rika

Ami meglepett, hogy sose voltam Tom Cruise kedvelő mégis tudott a film tetszeni. Természetesen nem egy maradandó alkotás de bőven közepes értékkel végzett nálam a film.

2015.10.11 Siriusalias

Tom Cruise szerepei közül a kevésbé igényesek közé tartozik, mint néhány már manapság, de ennek ellenére nagyon illik hozzá az igazságosztó "terminátor" karakter. Nem egy rossz film mondhatni hogy pop corn mozi, néhány érdekes történéssel, bár a főgonosz nagyon bénán sikerült. Azért megnézhető egyszer kétszer.

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Tom Cruise…, mi mást is kaphatott volna, mint egy ilyen filmet. Magányos, kőkemény, sebezhetetlen, kiszámíthatatlan, de számunkra azért kiszámítható. A sok jó ötlettel tarkított történetet nem a legemlékezetesebb módon kapjuk meg, de azért meg fog ma... Több

2015.09.05 Quinlan

Kegyetlen módon untatott a film. Az ilyet nagyon nem szeretem amikor ennyire elcsépelt a sztori és nem tudom átadni magam az érzésnek. Kellemetlen volt minden egyes perc amit elfecséreltem rá. Kuka

2016.11.08 tjanika

A film maga nagyon jó volt szerintem, érdekes sztori, bár itt-ott sántított a dolog. Na de,hogy miért Tom Cruise játszotta a főszerepet? Lett volna tőle sokkal alkalmasabb a feladatra, hogy a könyvben szereplő nagydarab főszereplő visszaköszönjön a vászonról.

2019.05.06 inzon

Hát nem estem hasra tőle. A MIP-filmekkel pont az a baj, hogy fölöslegesen sok akciót tartalmaznak. Ezzel azonban az a baj, hogy túl lassú és vontatott a stílusa. Rendkívül vontatott. Akció meg alig van. A filmből közepesen jó másfél órás film lehete... Több

2015.10.29 MrBlond

Egy kellően tökös akciómozi lett a Jack Reacher, a második reneszánszát élő Tom Cruise-zal a főszerepben, aki úgy tűnik, nagyon nem akar megöregedni. Semmi extra, de helye van az erős középmezőnyben.

2019.12.20 freeman

Király film

2015.08.18 Guszti

Ismerem a Lee Child könyveit, és amikor először meghallottam, hogy egyik kedvenc hősömet, a batár nagy állat Jack Reacher Tom Cruise fogja alakítani, hát hogy is mondjam, valami eltörött bennem. Nincs baj Cruise-zal, csak épp nem erre a szerepre való... Több