Kedi: Isztambul macskái

Kedi

2022.12.29 harnas1207

Szeretem a macskákat, de nekem dögunalom volt a dokumentumfilm. Tény, inkább a török társadalom bemutatása volt a cél, a macskák csak eszközök voltak ehhez.

2017.09.19 ArpiHajdu és Réci

Nálam ez volt az abszolút csillagos ötös film, s határozottan nem csak azért, mert macskabolond vagyok. Bár tény, hogy minden egyes kis élőlényben, amelyet a film által megismerhettünk, felfedezni véltem hasonlóságot a saját cicáimmal: akár a bundáju... Teljes kritika

2017.09.11 Berto49

Szenzációs török dokumentumfilm Isztambulról és a város macskáiról. Bár kedvenceim a cicák, csak gyerekkoromban volt egy Mirci nevű elvarázsolt királykisasszonyom, mert ha rám nézett mindig azt gondoltam, hogy egy gonosz banya elvarázsolta, azóta kel... Több

2018.06.04 Az amatőr

Fantasztikus! Már régóta vártam, hogy piacra kerüljön valami igazán jó macskás film. Nagyon élveztem. 100% relaxáció és cukiság. Mindemellett még Isztambult is bejárhatjuk a képernyőn keresztül. Ajánlom minden macskarajongónak!

2016.12.19 juliS

Imádom a macskákat, ezt a filmet is biztosan megnézem, ha sikerül levadásznom valahol. Törökkország pedig különösen hemzseg a macskáktól és ráadásul gyönyörű.

2017.07.16 SuperBoi

Először azt hittem, hogy ez egy vicc, hogy egy film is szólhat erről. Szkeptikusan álltam neki, de van ebben a filmben valami elképesztően hangulatos, és nem a macskák azok. Talán inkább az emberek. Az biztos, hogy ezek után el szeretnék menni Isztambulba.

2018.07.03 Turon

Valahogy így képzelem el a mennyországot, tele cicákkal, és persze ilyen jó hangulatú városként. Engem nagyon megérintett a téma, hiszen nem olyan felhőtlen, mint aminek látszik. Nagyon érdekes film.