Kéjjel-nappal

Knight and Day

2015.05.01 Mozi22

Kicsit James Bond hatású, de nem rossz. Mondjuk én nem Tom Cruise- t választottam volna, de sebaj.

2015.03.22 habtündér

én valamiért eléggé bírom ezt a filmet, de nem tudom kielemezni, hogy miért:P - az akciófilmeket alapvetően nem szeretem..- Mindenesetre, Cameron Diaz meg Tom Cruise karaktere is, mintha rájuk lett volna írva:D és (szerintem) jól is működik a kettőjük dinamikája. Kikapcsolódásnak szerintem abszolút jó ez a film!

2016.01.25 tomvétsz

Átlagos komédia sok akcióval, a recepthez kell pár ismert hollywoodi sztár és egy jó rendező James Mangold személyében. A film nem képes kiemelkedni a többi közepes komédia közül, de abszolút nézhető, élvezhető és szórakoztató. Szerintem az alkotók a legtöbbet hozták ki a történetből és a költségvetésből.

2015.02.04 Ervinke86

Fordulatos kis akciófilm lett, ami inkább vígjáték, mert egyik szereplő sem, na jó inkább Cameron Diaz nem akció sztár, de Tom Cruise személyéhez is közelebb állt a pojáca és a vígjátéki karakter, amiben ugyan erőltetett, de összességében nézhető film. :)

2015.02.16 kiskat

Ez egy kicsit kifigurázott akció film, ezért is imádom nagyon! Cameron Diaz egy kicsit naiv leányzót játszik, Tom Cruise pedig a nagymenő srácot. Tele van viccekkel és folyamatosan zajlik a sztori. Szerintem nagyon jó!

2015.03.31 Mariann92

Ez a film is egyik kedvencem. Tele van akcióval, a titkos ügynökös filmek érdekességeivel, és romantikát is bújtattak bele. Külön tetszett a film végén lévő csattanó.

2015.02.16 szabo801120

Tom Cruise ismét bebizonyította, hogy képes még hollywood-i marhaságot készíteni, amit jól lenyomnak a nép torkán, az pedig zabálja. Hol vannak a régi, minőségi akció-vígjátékok? :/

2015.03.30 anolib

Szerintem nem volt rossz. Én rosszabbra számítottam, úgyhogy nekem tetszett. Egyszer érdemes megnézni. Ha Tom Cruisenak fegyvert adnak a kezébe, abból már nagy baj nem lehet. Egyszer simán nézhető.

2015.02.23 Guszti

Sem Camron Diazra sem Tom Cruise-ra nem ez miatt a film miatt fogunk emlékezni. Ez csak egy jól összerakott B kategóriás akció-vígjáték. A maga nemében ki van találva a történet is, kellően pörgős, van benne pár váratlan fordulat és több értékelhető ... Több

2018.08.28 Éva

Cruise kétféle filmeket csinált: ahol tiszteletre méltó kaszkadőri tehetségét és bátorságát (vakmerőségét?) megvillantva igazából szórakoztató, illetve ahol a nevét adta egy sor bárgyú történethez ( pl a Salt ügynök is rá volt kalibrálva, csak nem ér... Több