e-batta   2016. 09. 11.

A ritka magyar DVD-kiadások egyike a Krrish című opusz, amelynek az előzmény története ez a film. Aki látta a Krrish-t, az mindenképpen nézze meg ezt a filmet is. Nem csak azért, mert sok mindent meg fog érteni, hanem azért is, mert (véleményem szerint) sokkal jobb annál. Hrithik Roshan ezért a szerepéért is FilmFare díjat kapott, a szellemileg visszamaradott Rohit Mehra megformálása ugyanis annyira jól sikerült, hogy mikor először megnéztem a filmet, nem akartam elhinni, hogy Hrithik Roshan az, akit látok. Ez után a filmszerep után már senki sem gondolta, hogy csak az ügyeletes szépfiú szerepét kell ráosztani, utána már sorra megtalálták a legkülönfélébb karakterek.

A film összbevétele 681 000 dollár volt (imdb.com).

Rakesh Roshan rendező nyilvánosan kijelentette, hogy jelen film, nem az indiai E.T.

Satyajit Ray The Alien című filmje is hatással volt rá.

A film témája párhuzamot mutat az 1982-es E.T. - A földönkívülvel.