Krrish

Turon   2016. 03. 01.

Az első részt úgy vettem, mint az amerikai szuperhősfilmek kifiurázását, és ez a film is követi az első fő szálait, csak kicsit több a gyenge pillanat benne. De az események kellemes tempóban pörögnek, szimpatikusak a szereplők.

Gino   2015. 12. 27.

Bájos film, van varázsa, de az ötletek között nincs semmi eredeti, innen-onnan összegyűjtögették. A zenék és a táncok jók, mint általában az indiai filmekben, szeretem is őket, csak a hosszukkal még mindig nem vagyok kibékülve, a három óra sok, bármilyen szórakoztató is a film.

despy   2015. 01. 15.

Nem tudtam, hogy ez folytatása valaminek, de nem éreztem, hogy bármi is hiányozna. Jó az indulás a nagymamával, üde, szórakoztató, csak a 185 percből sokkal többet kellett volna Priyanka Chopranak szentelni. Mondjuk úgy 183-at.

A folytatása 2013-ban jelent meg Krrish 3 címmel.

A 2006-os év 2. legnagyobb bevételt hozó indiai filmje.

Indiában és Szingapúrban forgatták le a filmet, összesen 4 helyszínen.