Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Deep Impact (1998)

Deep Impact

gerda   2019. 07. 09.

Ez egy tipikus katasztrófafilm, teljesen átlagos. Bár feltehetően hatalmas pénzekből valósították meg, szerintem nem lett annyira jó. A cselekmény néhol foghíjas, néhol pedig feleslegesen lassú. Az emberek reakció a statisztáktól a színészekig hitelesnek mondható. Mindent összevetve ez egy élvezhető film, de semmi extra.

indingo   2019. 01. 25.

Katasztrófa film, kevés látványelemmel, kevés izgalommal egy kis unalommal, néha túl sok valótlan emberi megnyilvánulással, de azért mégis végignézzük, hátha valami váratlan dolog történik benne.

esfworld   2016. 01. 14.

Tele volt klisékkel, de elég jól átjött a hangulat. Amikor gyerekként láttam, ahogy becsapódik az aszteroida, elkezdtem nagyon sokat foglalkozni a témával.

anyika   2015. 03. 17.

Kissé sablonos katasztrófafilm, a jelenetek túlzóak. Plussz élményt nem ad a hasonló filmekhez képest. Érzelmekben nem szenved hiányt, az önfeláldozás -ád bajtársiság áll a középpontban.

Vuk   2015. 04. 13.

Volt már ilyen film nem is egy. A Deep Impact igyekszik más lenni, mint az eddigiek, a film próbálja valósághűen visszaadni, hogy mi lenne a vélhető forgatókönyv, ha ez valóban bekövetkezet volna. A film egész jó, sajnos néhol kissé unalmas, de azért nézhető. Leginkább Morgan Freeman alakítása maradt meg bennem.

A film az Armageddon riválisának szánták.

(HETEDIK )

A filmben látható kiválasztási terv a 2012-ben is szerepet kap.

(HETEDIK )

Az elnök ezúttal Morgan Freeman volt.

(HETEDIK )

Az első aszteroidás film, ahol valóban be is csapódik.

(HETEDIK )

1998-ban a 6. legtöbb bevételt hozó film volt.

A Dreamworks stúdió 5. forgalmazott filmje.

A film elején Dr. Wolf számítógépén 1998 május 10-i dátum látható, ami egybeesik a film premierjével.

(ps)

Amikor az űrhajó az üstökös közelébe ér, azt állítják, hogy a Földre 20 másodperces késéssel érkezik az adás. Ezek szerint az űrhajó mintegy 3.728.120 mérföldre lehet.

(ps)

A film egy korábbi változatában Elijah Wood és Leelee Sobieski több jelenetben szerepelt.

(ps)

A film végén a dugóban látható az a teherautó, amely a film forgatásra szállította az ételt a statisztáknak.