gerda

Jenny (Téa Leoni) és Leo (Elijah Wood) nagy felfedezést tesznek. Az éjszakai égboltot kémlelve felfedeznek egy üstököst, amit Leo családneve után Beidermannak neveznek el. A felfedezést sokáig titkolja a média. Idővel a bejelentés elkerülhetetlennek tűnik, ugyanis az üstökös előreláthatóan… Több

Premier (HU): 1998.05.14.

2019.07.09 gerda

Ez egy tipikus katasztrófafilm, teljesen átlagos. Bár feltehetően hatalmas pénzekből valósították meg, szerintem nem lett annyira jó. A cselekmény néhol foghíjas, néhol pedig feleslegesen lassú. Az emberek reakció a statisztáktól a színészekig hitelesnek mondható. Mindent összevetve ez egy élvezhető film, de semmi extra.

2019.01.25 indingo

Katasztrófa film, kevés látványelemmel, kevés izgalommal egy kis unalommal, néha túl sok valótlan emberi megnyilvánulással, de azért mégis végignézzük, hátha valami váratlan dolog történik benne.

2016.01.14 esfworld

Tele volt klisékkel, de elég jól átjött a hangulat. Amikor gyerekként láttam, ahogy becsapódik az aszteroida, elkezdtem nagyon sokat foglalkozni a témával.

2015.03.17 anyika

Kissé sablonos katasztrófafilm, a jelenetek túlzóak. Plussz élményt nem ad a hasonló filmekhez képest. Érzelmekben nem szenved hiányt, az önfeláldozás -ád bajtársiság áll a középpontban.

2015.04.13 Vuk

Volt már ilyen film nem is egy. A Deep Impact igyekszik más lenni, mint az eddigiek, a film próbálja valósághűen visszaadni, hogy mi lenne a vélhető forgatókönyv, ha ez valóban bekövetkezet volna. A film egész jó, sajnos néhol kissé unalmas, de azért nézhető. Leginkább Morgan Freeman alakítása maradt meg bennem.

A film az Armageddon riválisának szánták.Szerző: HE7EDIK

A filmben látható kiválasztási terv a 2012-ben is szerepet kap.Szerző: HE7EDIK