Kramer kontra Kramer

Kramer vs. Kramer

2020.03.22 Interfectorem Sabnock

Hoffmann és Streep is zseniálisan játszanak.Nemhiába lett Oscar-díjas,még most is nézhető,és élvezhető mozi!Ajánlott kategória.

2019.05.03 Berto49

Örökös filmkedvenc

Azon kevés filmek egyike, amelyet ahányszor csak megnézek (sokadjára!) annál jobban tetszik. Hétköznapi történet három sztárral, mert Streep és Hoffman mellett én a Billyt nem alakító, hanem átélő kissrácot (Justin Henry) is annak tartom. Nem vélem túlzásnak, hogy 5, azaz öt Oscar-díjat kapott, mert mindegyik kategóriában megérdemelt volt a díjazása. Olyan emlékezetes jelenetek vannak benne, mint amikor a kis Billy elmondja, hogy ő a bostoni csapatnak szurkolt, mert a MAMI is bostoni. A kevés jelenlét ellenére M. Streep – szokás szerint – remek. Egy hozzászólásban olvastam, hogy az ő alakítása akkor is kiváló, ha csak a szemetet viszi ki. Ennél találóbban nem is lehet értékelni színészi adottságait. A szinkron is kiváló, Szakácsi Sándor ebben is remekelt és a kisfiúnak is minden szavát lehetett érteni. Ezt a filmet egész egyszerűen nem lehet megunni!

2019.05.25 dailyfilmsan

Nem egy eseménydús film viszont ennek ellenére képes a képernyőhöz láncolni és értéket nyújtani. a Történet ereje a bensőséges érzelmi szálakban rejlik, valamint a mindennapok apró mozzanatainak varázsában. Nekem tetszett a témája és a színészek is p... Több

2016.04.20 Zsceeeka

Nagyon régen megszerettem volna már nézni , és nemrég rávettem magam. Nem semmi film, a fiatal színészek nagyon jól játszanak, nem csoda, hogy világsztárok lettek. Mindenkinek ajánlom, aki szereti az igazi drámákat.

2016.04.29 irongozu

A film a könyvhöz képest eléggé le van egyszerűsítve, de azt mindenképpen jól bemutatja, hogy a válás, hogyan teszi tönkre az emberek életét. Tartalmas történet két színészzsenivel. Dustin megérdemelte érte az Oscart.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

A könyv jobb. Ezzel együtt egy mindenki számára emészthető, életszagú dráma egy elvált apuka megpróbáltatásairól. Dustin Hofmann természetesen itt is nagyon hiteles, már fiatalon is bizonyítja, micsoda színészóriás. Azt nem hiszem, h bárkinek is a ke... Több

2016.10.03 Ghotik

Klasszikus alapfilm, ami amellett hogy egy szívhez szóló dráma nagyon jó humorérzéke is van. Ma is nézhető, időtálló film, ami reális problémákról szól.

2016.06.27 Kirana80

Gyermekkorom egyik kedvence, amit mindig érdemes újra látni. Regényben is tetszett, és óriási alakításokat, dilemmákat, leegyszerűsített mégis tartalmas történetet láthatunk. A színészek több ezer csillagosak.

2018.07.06 Evok1909

Ez a film számomra az alapművek egyike. Drámai, ugyanakkor olyan környezetben játszódik és olyan szituációkat mutat be melyek akár a mi mindennapjaink részei is lehetnének. A színészek játéka zseniális, nemhiába futották be azt a pályát amit. Egyszóv... Több

2015.03.29 FarZoo

Az egyik legaranyosabb film. Életszerű, megfogó történet nagyon életszerű színészi alakítással. Időtálló, bármikor, akár többször is nézhető.

2016.10.18 Manson

Klasszikus dráma, ami ma is megállja a helyét. Magával ragadó a történet, és reális, mindig időszerű problémát dolgoz fel. A klasszikus szereplők hitelesen alakítanak.

2015.03.24 Akodako

Egy igazán megható, valós történet. Hétköznapi, valós érzések és történet, mégis egyedülálló. Igazi, jó színészek vannak benne. A film hangulata, érzelmei magával ragadnak.

2014.10.22 Sniper

Egy intelligens és jópofa film a válásról és a házasság nehézségeiről. Bizony a házas élet lemondásokkal jár, amit az ember gyakran nehezen tud meghozni. A film nem hatásvadász, egyszerű és őszinte, olyannyira, hogy az utolsó jelenet alatt a könnyeimmel küzdöttem.

2015.02.09 roboka

Az egyik legjobb dráma, Dustin Hoffman intelligens játékával.