Láncreakció (1996)

Chain Reaction

Filmelemző   2018. 04. 13.

Közepeske film, pedig a sztori alapján lehetne sokkal jobb is. Pozitivuma Keanu Reeves, aki itt még fiatal és lendületes. Nekem összességében tetszett Rachel Weisz miatt, aki épp a tipusom és elfogult vagyok vele kapcsolatban. Értékelésem: 6,5 pont.

indingo   2017. 07. 16.

Keanu Reevest nagyon bírom, de ez a film egy nagy nulla. Minimális a története, elején 20 perc , majd a végén 20 perc. Végig üldözik őket, menekülnek A pontból a B-be, de ez a történetet nem igazán viszi semerre.

Lonka   2017. 07. 27.

Nem lett a kedvenc filmem az alkotás. Történetben nem sokat kapunk, kicsit felületes és valahogy hiányzott az izgalom vagy legalább is valami meglepő fordulat.

Greeta   2017. 12. 17.

Akartak egy látványos és akciódús filmet a készítők, de egyik sem jött össze. A története eléggé átlátszó és az eleje vontatott is. Tucatfilm lett belőle.

RókaÚr   2016. 08. 25.

Fantasztikusan alakítottak Keanu Reeves és Morgan Freeman is. A film is hordoz magában valamit a kilencvenesek hangulatából és mint thriller nem is rossz. Rachel Weisz még elbűvölően fiatal. :)

KingPin   2016. 07. 18.

Talán egyedül a jeges üldözéses jelenet tartalmaz valami eredetit. Amúgy az egész egy nagy kliséhalmaz. A szereplők egész jók, de a forgatókönyv nem valami hűha...

Néhány jelenetet ugyanazokon a helyszíneken vettek fel, mint az 1978-as Omen 2 jeleneteit.

(magyaristvan)

A zenéjét eredetileg James Newton Howard szerezte volna, de időegyeztetési problémák miatt ez nem jött össze.

(magyaristvan)

A filmben használt motor egy 1976 Kawasaki KZ1000-es.

(VFTS)