Claire Darling utolsó húzása

Claire Darling utolsó húzása

La dernière folie de Claire Darling

Claire Darling egy nap arra ébred, hogy ez élete utolsó napja - és meggyőződésétől hajtva elhatározza, hogy garázsvásáron ad túl mindenén. Az ismerősök és az ismeretlenek egymásnak esnek a nevetségesen olcsón kínált tárgyakért, amelyek mindegyike a nő különös életének egy-egy szeletét… Több

Ország: Franciaország
Premier (HU): 2019.04.04.
Forgalmazó: Hungaricom

2019.04.05 jannniisscem

Nem ragozom, engem azonnal lebilincselt a film hangulata, helyszínei. Igazán kellemes, teljesen ki tudott kapcsolni. Egyszóval, aki nem igazán akarja túlbonyolítani a dolgokat, mégis egy tartalmasabb szórakozásra vágyik, az mindenképp nézze meg.

2019.04.04 gandalf01

Nincs jobb szavam rá, mint az, hogy ez a film keserédes, de szerencsére egyáltalán nem lelombozó. Lehet, hogy a fiatalabb korosztálynak nem sokat mond ez a téma, de az biztos, hogy ezzel mindenki szembesülhet élete során. Szóval mindenképp érdemes rávetődni, igazi különleges darabról van szó.

A Claire Darling utolsó húzása című film Lynda Rutledge nagy sikerű regényének - Faith Bass Darling’s Last Garage Sale - adaptációja. (Magyar nyelven ezidáig még nem jelent meg)Szerző: hp

Catherine Deneuve legújabb filmjében lányával, Chiara Mastroiannival játszik anya-lánya szerepben.Szerző: hp

(2019. 04. 04.)
Persze a nézőnek nem lesz feltétlenül tragikus hiányérzete, mert effektíve megtudjuk, hogy mi is az a nagy titok a múltban, Deneuve meg Masroianni végül, amit el lehet játszani ebben a filmben, több mint rutinosan hozza. Több