NA

Claire Darling utolsó húzása (2018)

La dernière folie de Claire Darling

jannniisscem   2019. 04. 05.

Nem ragozom, engem azonnal lebilincselt a film hangulata, helyszínei. Igazán kellemes, teljesen ki tudott kapcsolni. Egyszóval, aki nem igazán akarja túlbonyolítani a dolgokat, mégis egy tartalmasabb szórakozásra vágyik, az mindenképp nézze meg.

gandalf01   2019. 04. 04.

Nincs jobb szavam rá, mint az, hogy ez a film keserédes, de szerencsére egyáltalán nem lelombozó. Lehet, hogy a fiatalabb korosztálynak nem sokat mond ez a téma, de az biztos, hogy ezzel mindenki szembesülhet élete során. Szóval mindenképp érdemes rávetődni, igazi különleges darabról van szó.

Persze a nézőnek nem lesz feltétlenül tragikus hiányérzete, mert effektíve megtudjuk, hogy mi is az a nagy titok a múltban, Deneuve meg Masroianni végül, amit el lehet játszani ebben a filmben, több mint rutinosan hozza. több»

A Claire Darling utolsó húzása című film Lynda Rutledge nagy sikerű regényének - Faith Bass Darling’s Last Garage Sale - adaptációja. (Magyar nyelven ezidáig még nem jelent meg)

Catherine Deneuve legújabb filmjében lányával, Chiara Mastroiannival játszik anya-lánya szerepben.