Legújabb testamentum

Le tout nouveau testament

2022.08.04 Reitman

Nagyon aranyos film, de nem a legjobb.

2016.07.24 erare

Tré bien! Nagyon jó! Ezzel a két szóval tudnám jellemezni ezt a kesernyés komédiát. Számtalan kedves jelenetem van, melyekre ha visszagondolok, önkéntelenül mosolyra húzódik a szám. Remekül megszerkesztett, felépített alkotás. Egy valami volt, ami za... Több

2017.10.22 Deku

Nem nagyon találok szavakat arra, hogy milyen rémesen alul teljesített ez a film. Katasztrofálisan gyengén alakult ez a film. Elszúrták az egész filmet és egy árva pontot sem adnék neki mert annyira rémes lett.

2016.07.12 Dorkateo

Nálam eggyel gyarapodott a különös filmek listája: a Forrest Gump, az Ádám almái, a Grand Hotel Budapest és mások mellé megérkezett ez a film is. Itt még Cathrine Deneuve is tetszett :). Persze, lehetne abszurdabb, de nekem pont ennyire komolytalanul tetszik. Jó kis fricska.

2018.08.17 BoBamburg

Teljesen eredeti, szép, vicces, megható és szórakoztató. Ezekkel lehetne a legjobban jellemezni a filmet. A legelején beindul egy erős mindfuck sorozat, közepére kissé leül, átmegy a hagyományos lassab, európai drámába, majd a végére megint visszahozza a masszív őrületet. Határozottan jó film.

2016.08.04 VFTS

A film eleje és a vége jó, a közepe elég unalmas bár akkor is van benne pár jó poén. A történet jó elgondolkodtató. Egyszer nézhető, ha csak a poénok érdekelnek elég az előzetest megnézni.

2017.12.31 Zsceeeka

Nem rossz film, az elején az izgalmas alapfelvetésen jót lehet szórakozni, de engem egy idő után már fárasztott ez a történet, szinte végigszenvedtem (kb a felétől). Egyszer megéri letesztelni, hátha valamiknek bejön (barátaim szerették).

2016.09.06 ANdraS

Én nagyon vártam ezt a filmet, mivel a rendező az egyik legjobb filmet amit valaha láttam rendetze (Mr. Nobody). Nem is volt meglepetés, hogy a szerző kézirata itt is érezhető volt, de hát valahogy a filmnek hiányzot a logika és valami mélyebb jelent... Több

2016.04.21 raczdavidzsolt

A legújabb testamentum megírására azért van szükség, mert Isten egy kissé elszállt a saját dicsőségére. Életünket már-már olyan szinten pokollá teszi, hogy azt saját lánya, Ea sem nézheti tétlenül. Megérett az idő a változásra, a halandóság még soha nem volt ilyen vicces.

2016.11.25 Ercsi

Aki szereti Jaco Van Dormael-t, annak egészen biztosan tetszeni fog a Legújabb testamentum, viszont akinek halvány sejtelme sincs arról, miben állt a Mr. Nobody sikere, annak ez az alkotás sem fogja elnyerni a tetszését. Szerintem jó lett.

2018.07.17 neyto

A Legújabb testamentum az idei év meglepetésfilmje a számomra. Nem egészen tudtam, mire számítsak, de miután láttam, csak pislogtam ki a fejemből, és minden ismerősömnek azt mondtam, hogy ezt mindenképpen pótolják, mert ilyet még garantáltan nem láttak.

2016.07.20 Bog1

Na ez tipikusan az a film amiről nem gondolnám néző hogy ennyire beleragad a történetbe nagyon tetszett mindenképpen ajánlom mindenkinek 10 pontból nyolcat adnék talán de ez nem veszít az értékéből valódi mondanivalóval rendelkezik És ez a legfontosabb talán egy filmnél

2020.11.20 norveeg

Érdekes látni a liberális kurzus vízióját: egy világ, amelyik Isten nélkül jobbra fordul, gorillával dugó nő (nem beszélhetünk erőszakról, mert a gorilla is akarta), nemváltoztató kisgyerek, és még az ég is jobban néz ki így, hogy nem olyan unalmas k... Több

2016.06.15 Bady

Nagyon eredeti ötlet, és ehhez még kiváló megvalósítás is társul. Engem abszolút levett a lábáról nem csak a történetével, hanem elsősorban a humorával. Bátran merem ajánlani.