Leány gyöngy fülbevalóval (2003)

Girl with a Pearl Earring

indingo   2017. 10. 01.

Kicsit talán vontatott, de a művészetek kedvelői szeretni fogják a filmet. Scarlett Johanssonnak meglepően jól állt a szerep és a készítőket is csak dicsérni lehet, mert nagyon jól lemásolták az eredeti festmény múzsáját.

Deku   2017. 12. 09.

Minden hibát kerülő és emiatt eredeti kötelező alkotás lett a film. Kiváló minőségű film melyre nem igazán lehet panasza a nézőjének. Szórakoztató és igazán szeretetre méltó szórakozást nyújtott a film.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Scarlett Johansson még elképesztően fiatal, de nagyon hitelesen hozta a szende, kicsit félénk és naív szolgálólény karakterét. Érdekes fikcionált történet.

Lonka   2017. 07. 31.

Tetszett az ötlet, hogy egy valós festmény állt a középpontban és szőttek köré egy történetet. Negy egy mozgalmas film, de nem volt unalmas.

Bizsu82   2018. 08. 23.

Történelmi – romantikus film, ami a műfaj kedvelőinek biztosan tetszeni fog. Profi, jó színészek, meggyőző az alakításuk. Színvonalas, magával ragadó történet. Van benne izgalom, romantika és fordulat is.

Scarlett Johansson

A film alapjául Tracy Chevalier regénye szolgált. Az írónőt az azonos című festmény ihlette meg.