Legjobb tudomásom szerint

Legjobb tudomásom szerint

2023.04.26 kabel

Remek magyar film

Azon kevés magyar filmek egyike, amely nem nyugati kliséket próbál koppintani. A dialógusok valósak, a színészek ügyesek, a téma pedig kimondottan érdekes. A narratíva kellően csavar dolgokon és fenntartja az érdeklődést, nincs unalmas pillanata vagy melodramatikus eleme, mégis olyan valóságszaga van egésznek. Valószínűleg mindenkit kicsit máshogy érint meg, de mindenképp gondolatébresztő és komplex a családi krízis bemutatása.

2022.04.04 Fikatours_blogger

Nyilván azokat, akik átéltek(nek) hasonlót, jobban megérintette ez a film, én azon tűnődtem a végén, vajon mi volt itt az üzenet? Vagy nem kell olyan? Elég, ha csak a konfliktust ábrázoljuk? A remek párbeszédek és a kiváló alakítások mellett is, nálam ez csak közepesre volt elég.

2022.05.02 Lóri Ádámcsik

Érdekes

Abban biztos vagyok, hogy ez a film kitűnik a magyar filmek tömegéből, de hogy maradandó lesz-e az kérdéses. Érzékeny témát feszeget a film, amit próbál mindvégig fokozni és kételyt ébreszteni a nézőben. A kérdés, hogy kinek hiszel? A fülednek, a szemednek vagy a feleségednek?

2021.12.18 Holló

A komor hangulata ellenére szerintem a film nagyon jól tudja közvetíteni azt a fajsúlyos mondanivalóját, amellyel valószínűleg mindannyian szembesülhetünk a mindennapokban. Ettől nagyon ütőssé is válik a sztori, noha nem érzem azt, hogy valaha még egyszer meg szeretném még nézni.

2021.12.16 NEO

Fuh, hát én még nagyon sokáig agyaltam mindazon, amit láttam. Szerintem az év egyik legjobb magyar filmje lett, mindenkinek csakis ajánlani tudom!