Született bűnözők

Life of Crime

2017.08.09 Berto49

Elmore Leonard krimiíró (sokak szerint ponyvaszerző) művének vérszegény adaptációja. Az egészet csak Jennifer Aniston játéka, és Kökényessy Ági szinkronhangja miatt érdemes megnézni. Állítólag a két lúzer bűnöző már szerepelt a Jackie Brown című Q.T.... Több

2017.05.05 mamiéstöti2

Nem volt nagy durranás. Jennifer Aniston borzalmasan szerepel benne és maga a történet is vontatott. Mondhatnám, hogy egyszer meg lehet nézni, de hazudnék.

2015.01.21 dulkap

Itt a bizonyíték, hogy nem mindegy ki rendez filmet egy Elmore Leonard regényből. Kissé unalmas és igazából nem tudja rendesen kihangsúlyozni a fekete humort. Viszont a szereposztás jó és az megmenti a filmet, így egynek nem rossz.

2015.02.08 domii93

Nem volt nagy szám ez a film, alig tudtuk végig nézni, szenvedés volt. Unalmas fordulatok voltak benne, kiszámítható poénok, a vége meg kifejezetten nem tetszett. Kár volt megnézni.

2017.07.04 M4T

Nincs benne semmi extre, mégis eléri a kívánt hatást. Daniel Schechter előkapart egy régi sztorit, kicsit leporolta, és írt köré pár jó poént, plusz leszerződtettek pár jól ismert arcot. Kész is a recept, és a hatás sem marad el.

2015.03.18 hedva

Valószínűleg sem a rendező, sem a színészek nem ezt a filmet említenék, ha azt kérdeznénk, hogy melyik volt a legjobb filmjük. Nincs is ezzel semmi baj, hozzák a megszokott színvonalat, azt, amit egy B kategóriás krimi-vígjátéktól elvárhatunk, persze ez még mindig a jobbik fajta. Egy hétköznap estére ideális választás.

2015.08.24 Remes982

Daniel Schechter kimondottan humoros történetet írt, mely köré remekül építette fel a filmjét. Azt nem mondom, hogy a Született bűnözők a legjobb a maga műfajában, de nem is akar az lenni. Ettől még érdemes megnézni, mert tényleg kikapcsol, és megnevettet.

2015.07.01 Keiichi Tsuchiya

Én kimondottan szeretem a középszerű komédiákat. Akkor is tudok nevetni egy poénon, ha már sokadszor látom. Minden csak társaság kérdése. A Született bűnözők kellően provokatív és pikáns, ráadásul imádom azt a korszakot, amelyben játszódik. Gyönyörű ... Több