Liza, a rókatündér

Liza, a rókatündér

2015.06.16 cunci

A történet magával ragad a látvány, pedig Hollywoodi minőségű.( Gondolok itt főleg az utolsó éttermes jelenetre). Liza nagyon jól hozta a szerepét, a film képi világa és helyszínei üdítően kreatívak voltak. Ez a film képes egy saját hangulatot, világot teremteni.

2016.10.04 zoleykrajcsi

A Liza,a rókatündér egy igazán különleges, furcsa és különc magyar film. Egyrészről nosztalgikus élményeket keltett bennem, másrészről meglepett a történetbe kevert japán kultúrával. Nekem tetszett ez a kettősség, ez a furcsa elegy.

2017.07.04 gerda

Különleges magyar film, ebből adódóan végig lekötött és felkeltette az érdeklődésemet. Csak emiatt a különleges hangulata miatt néztem végig, egyébként már kikapcsoltam volna.

2017.03.01 Zenta

A Liza, a rókatündér egy nagyon eltalált film lett, bár messze nem tökéletes, de sokkal több a pozitívum benne, mint sok más filmben. Büszkék lehetünk rá.

2016.05.05 irodalmialkotas

Hatalmas gratuláció a készítőknek! Szuper teljesítmény! Kevés magyar film van, aminek már az előzetesét látva egyértelmű, hogy valami teljesen egyedi dologgal állunk szemben, márpedig a Liza, a rókatündér előzeteséből rögtön nyilvánvaló, hogy egy stí... Több

2015.08.20 Filmzabáló

A több rétegű mondanivaló szimpatikus. Szól a szomorú magányról és ezt továbbgondolva a szocializálódás nehézségeiről vagy éppen a szerelem utáni keserves sóvárgásról. Akad számos szórakoztató – mesés beütésű – fantasy elem is, amelyek a súlyos lelki... Több

2017.02.25 Péter

Magyar filmek közül a legjobbak közé tartozik a Liza, a rókatündér. Mint magyar film egyébként elég szokatlan. A kommenteket olvasva nem én vagyok az egyetlen, aki így látja.

2016.12.14 Pappcsino

Nem sok ehhez hasonló és fogható magyar filmet láttam eddig és talán nincs is még egy ilyen. Nagyon jól szórakoztam rajta, nem véletlenül dicsérte minden barátom és ismerősöm.

2016.11.22 csocsicsoda

Nem egy tucat film az biztos, remek ötletekkel van megtűzdelve. Nagyon jó a hangulata és a zenék is nagyon passzolnak.

2016.06.17 Panna

Nagyon szerethető történet, remek sztorival. A hangulata magával ragad a japán vonal igazán különlegessé teszi.

2015.08.18 Pillcsi

Egy újabb unalmas és gyenge magyar film.Nem hiába nem szeretem a magyar filmeket,hát ez se fogott meg.Semmi extra nem volt a filmben és a látványa is olyan mintha egy 80 évvel ezelőtti film lenne amikor még nem volt ennyi filmes találmány.

2015.06.29 macikutya

Vegyesek az érzéseim a filmmel kapcsolatban, mert működnek a párbeszédek, jók a karakterek, jó az alapötlet, és a kivitelezés is remek. A színészi alakítások fantasztikusak, egytől-egyig hibátlan. A filmben voltak jó ötletek, szerintem nem volt unalmas, de túlzottan eredeti vagy érdekes sem igazán.

2015.06.30 bigi

Látom is a magyar filmgyártásban a fejlődést, de sajnos ez egy rettenetes élményt volt számomra. Egy alapvetően jó sztorit sikerült olyan vontatottan és unalmasan megvalósítani, hogy már minden pillanatban az órámat néztem. A Magyar filmekre jellemző üresjáratok rontják el az egész filmet.

2018.05.16 kisssjanka

Volt egy olyan helytálló megérzésem hogy ezt a filmet lehet, hogy nekem nem kéne megnéznem. De a kíváncsiság hajtott és gondoltam adok neki egy esélyt. Kár volt. Amennyire akart egyedi és különleges lenni a film annyira lett gagyi és értékelhetetlen, sőt néha gusztustalan.