Rendező: Lisa Azuelos
Forgatókönyvíró: Lisa Azuelos, Kamir Aïnouz, Nans Delgado
Premier (HU): 2012.07.19.

2019.07.25 Ms. Akárki

Miley miatt néztem meg csak de nem volt sok értelme. Unalmas, sémás és karakterfejlődés nulla. Tipikus csöpögős tinifilm. Van ennél jobb ha ilyen stílusú filmre van kedve az embernek. Nem ajánlom sajnos.

2017.10.10 Lamboh

Ezt se tudom minek néztem meg :D Unalmas, érdektelen és fárasztó. A tizenéves lányokat talán megfogja, de engem semmiképpen sem.

2017.12.30 authorgirlll

Érdekes egy film volt. Nem volt kiemelkedő de csajos estékhez pont megfelelő. Néha nyálas és erőltetett volt és ott kikapcsoltam volna, néha nevettem, néha nem érdekelt. Átlagos film egy átlagos tini lányról akinek igazából köze nincs a valósághoz.

2017.03.26 cinderella

Nem mondanám se drámának, se vígjátéknak, igazi tini film. Nagyon nem szól semmiről, de azt jól kihúzzák, a vége is elég érdekes, mert tulajdonképpen nem történik ott se semmi, csak hirtelen mindenki nagyon boldog. Gimiseknek ajánlott megnézni.

2016.10.10 Macskínó

Nem egy nagy volumenű film, ami már a címből is kiderül. Egyszerű kis esős délutánra való csajos film egy kamasz lányról és az iskolás évek megpróbáltatásáról. Némi románccal és utazással megspékelve.

A narancsvidék
2003