LOL

LOL

2019.07.25 Ms. Akárki

Miley miatt néztem meg csak de nem volt sok értelme. Unalmas, sémás és karakterfejlődés nulla. Tipikus csöpögős tinifilm. Van ennél jobb ha ilyen stílusú filmre van kedve az embernek. Nem ajánlom sajnos.

2017.10.10 Lamboh

Ezt se tudom minek néztem meg :D Unalmas, érdektelen és fárasztó. A tizenéves lányokat talán megfogja, de engem semmiképpen sem.

2017.12.30 authorgirlll

Érdekes egy film volt. Nem volt kiemelkedő de csajos estékhez pont megfelelő. Néha nyálas és erőltetett volt és ott kikapcsoltam volna, néha nevettem, néha nem érdekelt. Átlagos film egy átlagos tini lányról akinek igazából köze nincs a valósághoz.

2017.03.26 cinderella

Nem mondanám se drámának, se vígjátéknak, igazi tini film. Nagyon nem szól semmiről, de azt jól kihúzzák, a vége is elég érdekes, mert tulajdonképpen nem történik ott se semmi, csak hirtelen mindenki nagyon boldog. Gimiseknek ajánlott megnézni.

2016.10.10 Macskínó

Nem egy nagy volumenű film, ami már a címből is kiderül. Egyszerű kis esős délutánra való csajos film egy kamasz lányról és az iskolás évek megpróbáltatásáról. Némi románccal és utazással megspékelve.

2015.05.08 Helgus

Szerintem az eredeti nagyon jó volt ez már csak az amerikaiak hülyesége hogy ők akarnak mindenből jobbat csinálni ezt egyszer megcsinálták nagyon jó volt de másodjára mer nem lesz az, persze ezt csak az tudja aki látta az eredetit.

2016.04.29 Hektor6 Nézhetetlen

Hát a film körülbelül nem is szól semmiről, de a legviccesebb az, hogy a film címe: LOL. Mármint a főszereplő neve Lola, de mivel „mindenki” Lol-nak szólítja, ezért a film címe ez lett. De valójában alig szólítja valaki így, én állandóan Lolára emlékszem, szóval ez így egy kicsit vicces :D

2016.01.31 viraggg

Tinis, romantikus film, bár nekem személy szerint ebben csalódnom kellett. Szeretem Mileyt, jól is alakít, de nekem a francia változat valahogy jobban elnyerte a tetszésemet, mint ez. Ennek ellenére a történet jó.

2015.01.31 sanyika

Szeretem az ilyen tinis romantikával dús filmeket, és végre ebbe se kellett csalódnom. Nagyon szerettem és szeretem is ezt a filmet.

2015.01.27 Cintii9913

Nagyon szeretem a gimis, romantikus filmeket... :) Jobban tetszik, mint a 2008-as francia változata :)