Looper - A jövő gyilkosa

Looper

2015.06.23 Curacao86

Érdekes, már csak a téma, az időutazás és a bevezetés miatt is. Megvan benne a kellő feszültség, amit csak fokoz a főszereplők közti kémia hatása. :) ettől eltekintve nem ütött akkorát, nem volt olyan nagy hatással rám, mint vártam, de mindenféleképpen a látni kell kategória alját súrolja.

2015.06.10 macskulare

A film egy Bibliai próficiát vesz alap gondolatnak. A lényeg, hogy igen élvezetes, főleg a gondolatfuttatással kapcsolatos csavarok teszik azzá, ezt egy kis időutazással és relatív kövtkezményekkel fűszerezve. Igen véres és destruktív, érzékenyebb em... Több

2016.10.24 jencike1985

Az alapsztori nagyon érdekes lenne ha egy kicsivel több pluszt tettek volna a filmbe. Néhol nagyon sok a duma, néhol meg sok minden hiányzik. Lehetne jobb zenei aláfestés. Bruce Willis most nem valami jó. Azért mégis meg kell nézni.

2016.02.10 tamas84

Sajnos Bruce Willis is kiöregedett, mára már csak árnyéka 15-20 évvel korábbi önmagának. Nem arról van szó, hogy pocsék teljesítmény nyújtott, de Jospeph Gordon-Levitt mellett már nem sok helye maradt a filmvásznon. A mellékszereplők egyébként jó ala... Több

2016.02.13 Balint

Ez már inkább Bruce végnapja, egyszer nézős felejtős darab ;)

2018.04.23 schvarz

Egyedi hangulatú, elgondolkoztató és magával ragadó film. Nem mindennapi a hangulata, egyáltalán nem sablonos alakítás. Van mondanivalója, engem kifejezetten megfogott.

2015.04.24 titra

Azért akik hozzá vannak szokva az időhurkokhoz, annyira nem fognak meglepődni. Ettől még érdekes, logikus, izgalmas. Mint a legtöbb időutazásos filmnél, itt is vártam volna, hogy mutassanak többet a jövőről, vagy annál azért bővebb infót az időgép mű... Több

2016.09.05 Nnoorraa

Érdekes hangulatú, misztikus film, aminek egyedülálló az atmoszférája. A szereplők nagyon karakteresek, nem egy sablonos film. Érdemes megnézni, nekem bejött!

2015.11.01 krysn95

Eredeti scifi téma és az mindig plusz ponttal indul nálam. Izgalmas, szórakoztat alkotás, de azért nem egy örök klasszikus és végső soron leginkább középszerű számomra. Leginkább műfaj rajongóknak ajánlott.

2015.08.27 Norcsi59

Az egyik legjobb scifi amit valaha láttam. A története is nagyon ötletes is magával ragadó, Nem egy sablonos sztori. Bruce willist eddig másmilyen kategóriájú filmek ben láttam de ebben a műfajban sem okozott csalódást.

2015.02.15 Mano35

Igazi, izgalmas, pörgős akciófilm, nem unatkoztam egy percet sem. A sztori is jó, jól alakító, odavaló színészekkel.

2018.08.07 varkonyiildi

Joseph Gordon levitt Bruce Willis és Emily Blunt Fantasztikusan jó filmje. Talán életem egyik legjobb thrillere, nagyszerű témával. Eszméletlen jó rendezés.

2016.07.27 Karolyka

Nézhető film egyszer de be kell vallanom engem nem igen nyűgözött le, pedig Bruce willis nagy kedvenc már a Die Hard filmek óta. Rendkívül sémás és már 10 perc alatt látja a néző hogy mire megy ki a történet. Nem igazán lepődik meg az ember semmin.

2015.08.16 Corazon.Donq

El se tudtam hinni, hogy ilyen jó filmet milyen módon hozhattak össze. Elsőre nem volt kedvem belenézni a cím alapján nem tartogatott az én ízlésemnek sokat. Szerencsére tévedtem. Oda voltam érte.