Az elveszett város

The Lost City

2022.05.12 aliasteáscsésze

Szánalom

Újabb lépés az Arany Málna-díj felé.

2022.04.21 SzupiMester

Hasra nem esetem tőle, de nem is vártam. Nekem tetszett, könnyed kis kaland film. Még nevettem is néha, ami nálam igen fura, mert gyenge a filmes humorérzékem :)

2022.05.28 Sebes Gábor

Nem sikerült

Szuper gyenge. Spielberg a negyedik oldalon összetépte volna a forgatókönyvet. Ötlettelen cselekmény, primitív történet, ostoba, szellemtelen, elnyújtott párbeszédek, alig vártam, hogy a végére érjen. Bullock nem az régi, kedves arcú nő. Nem is az öregedés miatt, valami plasztika, szerintem. Kár volt. Csak akkor ajánlom, ha nagyon nincs más dolog, a porszívózás is jobb ennél. Egyébként nem ajánlom. Elképesztő, hogy az amcsik hányadik szemetet engedik ki a mozikba.

2022.06.15 rkallai318

Nos, ezt Sandra Bullock sem tudta megmenteni. Nagyon kínos poénok, többször én éreztem magam kellemetlenül és csak forgattam a szemem nevetés helyet. Rém bugyuta a története is. Egy nagyon átlagos felejthető mozi.

2022.04.21 gabi

Mit is mondhatnék, én egyszerűen többet vártam volna ettől a filmtől. Nagyon meg volt alapozva a hangulata a korábbi előzetesekkel, de azért nem ugyanaz volt, amit előzőleg elvártunk volna tőle.

2022.04.23 laci

Én nagyon vártam ezt a filmet, és nem is csalódtam, Bullock és Tatum párosa egyszerűen nagyon jól működik ebben a történetben. Imádtam!