Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

HETEDIK   2019. 12. 30.

David Spade gyenge komikus, ez látszott már jóbarátja, a zseniális Chris Farley mellett is, de két közös filmükben egész jól kiegészítették egymást. A pufók legenda tragikusan korai halála után viszont már egyedül kellett volna maradandót alkotnia, amihez az ő képességei bizony finoman szólva is harmatosak. Marceau engem meg minden filmjében irritál és olyan különösen bomba nőnek sem mondanám, elől deszka hátul léc, a huszas éveiben járó Jennifer Connelly milliószor szebb volt mint Sophie bármikor is, de ezt csak úgy megjegyzem, mert sokan szinte szex szimbólumként tekintenek rá. A kutya elvitte a showt, ami sokat elárul a filmről...

Thor   2017. 11. 06.

Sophie Marceau alakításán kívül sajnos semmilyen értékesebb mozzanatot nem tudok kiemelni a filmből. Látszik, hogy a csaj egyszerűen bármit el tud játszani, még az ilyen nevetségesen egysíkú karakterekbe is életet tud vinni. Na, őmiatta érdemes megnézni.

Jon Lovitz