Greeta

1. évad (2020) - 10 epizód
2. évad - 10 epizód

A romantikus komédiasorozat főszereplője, Darby (Anna Kendrick) próbál megbirkózni szerelmi élete buktatóival. Minden rész egy-egy kalandot mutat be, melyek az igaz és örökké tartó szerelemhez vezető út állomásai. A közben szerzett tapasztalatok, csalódások és új benyomások bevésődnek Darby… Több

Premier: 2020.05.27. | HBO Max (2020.08.10.) | Netflix (2022.03.11.)

2022.09.09 JRD

Érdekes sorozat egy lány szerelmi életéről. Mondjuk egy kissé lebutították a férfiakat és inkább sztereotip jellemzőiket domborították ki, de ennek ellenére is szórakoztató történet. A főszereplőnk személye pedig önmagában is garancia egy jó szórakozásra! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2020.08.21 indingo

Helyes kis pörgős, romantikus sorozat, bár a legvége a nagy ő megtalálása picit egyszerű volt és összecsapott.

2021.12.20 VvV

Tetszett, hogy a tökéletlenségen és a véletlenen van a hangsúly. Nem kiszámítható.

2020.08.27 Greeta

Egy nap alatt bedaráltam a sorozatot. Rövid és pörgős részek követték egymást, és a főszerepben mi más lehetne, mint a nagy ő megtalálása, aki a legváratlanabb pillanatokban toppanhat be az életünkbe.

2021.03.19 dandelion1983

Nem tetszett. Nagyon sok benne a közhely, a szereplőket nem tudtam megszeretni, főleg a főszereplő idegesített. Sokkal jobbra számítottam, gyenge lett.