Százkarátos szerelem

Százkarátos szerelem

Love Punch
kodin1

Richard (Pierce Brosnan) és Kate (Emma Thompson) egy elvált házaspár, akik ott szúrnak oda a másiknak, ahol csak tudnak . Bár látszólag ki nem állhatják egymást, barátaik és gyermekeik biztosak abban, hogy újra összejönnek. Egy napon Richard azzal állít be Kate-hez, hogy egy cégpanama miatt… Több

Rendező: Joel Hopkins
Író: Joel Hopkins
Forgatókönyvíró: Tess Morris
Ország: Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2014.04.24.

2021.12.11 dandelion1983

Az első 10 perc után jobbnak gondoltam, de így sem volt rossz film. A maga kategóriájában élvezhető alkotás, főleg a két főszereplő miatt.

2017.05.05 mamiéstöti2

Nagyon érzelmes vígjáték Brosnan-tól szokatlan módon. Emma Thompson hazai pályán bizonyíthatja, hogy korosztálya egyik legjobbja ebben a kategóriában.

2017.04.22 Berto49

„Szódával elmegy” blödli, csak Emma Thompson miatt, akit egyre inkább megkedvelek, mert annyira természetesen viselkedik, nem lehet látni rajta, hogy szerepet játszik. Nem úgy, mint Pierce Brosnan, a vészesen öregedő bájgúnár, őt még fiatalon is utál... Több

2015.02.19 ANdraS

Nem rosz ez a vígjáték! Pici visszapillantás a 80. illetve 90. évekbe, amikor ez a humor volt divatban - kissé lökött de aranyos karakterek, bolondos sztori, jó színészek.

2015.07.26 szd91

Pierce Brosnan utóbbi évekbeli filmjeit nézve kicsit kétkedve ültem le megnézni, de kellemeset csalódtam. Egy nagyon nagyon vicces, romantikus, ökörködő vígjáték lett. A sztori izgalmas, pörgős, jól összerakott, a színészi alakítások ehhez csak hozzáadnak.

Az egyik jelenetben Pierce Brosnan karaktere azt mondja, hogy: "nem mi vagyunk a rózsaszín párduc." Ez egy utalás A Rózsaszín Párduc (1963) című filmre, melynek története nagyban hasonlít a Százkarátos szereleméhez.Szerző: ps

A francia reptéren a London Heathrow repülőtér hibásan "London Heatrow" alakban került kiírásra.Szerző: ps

Az egyik jelenetben látni, hogy a főszereplők a hotelszobában hagyták az útleveleket és a kreditkártyát. Nem sokkal ez után gond nélkül sikerül bejelentkezniük egy másik hotelba.Szerző: ps

Amikor Kate új francia szerelmével szeli a habokat, a hajón nem a francia, hanem a belga zászló látható.Szerző: ps