MacGyver

Bazzzsi   2018. 07. 19.
Gyerekkorunk halvány árnyékai

Hazánkban a kilencvenes években futó MacGyver Richard Dean Andersonnal egy áttörő sorozat volt. Karakteres főszereplővel, amelyhez egy izgalmas történet társult. Hét évadon keresztül futott, ez jól mutatja a sikerét. Igazi örök-mozgó gyerekként imádtam az epizódjait, sokszor kedvet is kaptam egy-egy kísérlet végrehajtásához. Mint ahogy manapság divat mindent leporolni és újra forgatni a készítők ezen sorozat XXI. századi verzióját is elkészítették. A 2016-os sorozat az eredeti verzió nyomába se ér. Eleve arra se kaptunk választ, hogy most ki is ez a MacGyver. Az eredeti gyereke vagy fiatalkori önmagát mutatja be, de akkor nagyon nem stimmel az idő. Vagy teljesen független az egésztől és csi... több»

indingo   2018. 08. 04.

Eléggé feledhető sorozat. A története helyenként erőltetett és ami a fő probléma vele, hogy túl XXI. századi az egész és elveszett a varázsa.

Lonka   2018. 08. 29.

Ha nincs más elmegy, de az elődje sokkal kifinomultabb volt. Az alapsztori azonos, de valahogy vagy már a 21. században nem működik vagy egyszerűen rossz a kivitelezés.

Timcsi   2019. 03. 30.

Kár volt leporolni a történetet. Egyszerűen silány a sorozat. Semmi meglepő sincs benne.

nero   2016. 09. 30.

A MacGyveren nőttem fel, ezt muszáj elmondanom elöljáróban. Már a reboot ötlete sem tetszett, de a végeredmény meg aztán végképp. Siralmas porba tiprása ez egy ikonikus karakternek. RIP!

George Eads
Lucas Till

Sokat gondolkodtam rajta, hogy vajon van-e olyan réteg, akinek tudnám ajánlani és végül is van. A 10-16 éves korosztály talán tudja élvezni még ezt a stílust, akiknek még a lelki fejlődésük bezavarná normális akció- vagy kalandfilm. Más korosztálynak a megtekintését szigorúan nem ajánlom. De tényleg! Ne kövesd el azt a hibát, hogy néhány órát kidobsz az életedből, mint én! több»

Az első évad 18. része egy speciális változat, amelyben a Hawaii Five-0 sorozat szereplői feltűnnek.

(indingo )

A sorozat a 1985 és 1992 között nagy sikerrel futó azonos című sorozat remake-je.

(indingo )