Machete gyilkol

Machete Kills

2019.06.22 Norbert93

Ez már sok...(vagy inkább túl kevés?)

Robert Rodrigurez az igényes köntösbe bújtatott trash-filmek igazi királya, de a műfaj már nagyon idejét múlt. A 90-es évek és a 2000-es évek eleji felhozatalba még elfért volna, de mára "kiment a divatból" és valljuk be nem is megy neki olyan jól. A Machete gyilkol már idétlenül nevetségesnek hat, tudjuk valami hasonló bizarr végeredmény volt a rendező célja, de ennek ellenére sem tudott ezen túlnőni. Talán egy Tarantino forgatókönyvvel erősebb lehetne az összkép.

2018.01.07 Artemisia

Szórakoztató és izgalmas akciófilm, a történetnek van elég súlya ahhoz, hogy mozgassa az eseményeket. Az akciójelenetek jól lettek megcsinálva, van pár nagyon jó húzás pl.: a szívre kapcsolt detonátorok, de van elég logikai baki is, pl.: senki nem me... Több

2019.01.16 kristoftoth21

Ha tetszett az első akkor valószínüleg ez is tetszeni fog. Bár néhol kissé tulzás a film és inkább Star Wars paródiának tűnik mint, Machetenek, de egyszer viszont meg lehet nézni ha bejött az első. 7/10

2016.10.04 zoleykrajcsi

Nagyon tetszett a Machete gyilkol, tökéletesen elérte a film a célját, kikapcsolt és szórakoztatott. Semmi nem hiányzott belőle, így szuper, ahogy van. Azért az hozzá tartozik az igazsághoz, hogy az első rész nagyobbat ütött.

2015.05.23 inemeth

Csodás 3 órás alkotás, ami tökéletesen visszaadja az exploitation mozik hangulatát, paródiával fűszerezve. Elképesztő ötletek, bizarr figurák, sok erőszak és vér.

2015.03.31 dubzsu

Az elsőhöz hasonlóan ez is bizarr, véres, undorító jelenetekkel teli. A szexbombáktól sem lesz élvezhetőbb a film. Hiába játszottak rá direkt, ez akkor is gagyi lett.