Káprázatos holdvilág

Magic in the Moonlight

2021.08.26 KCintia

Nem vicces, nem szórakoztató

Napok óta meg akartam nézni ezt a filmet, mert szeretem a benne lévő színészeket, illetve jó néhány pozitív véleményt is olvastam. Nekiálltam: unalmas volt, számomra nem szórakoztató, és a romantika se volt egy nagy durranás benne. Konkrétan az utolsó 10-15 percre már el is aludtam.

2019.01.29 indingo

Könnyed délutáni szórakozás némi szarkasztikus humorral, csipkelődéssel és hát az elengedhetetlen romantikával. Colin Firth fantasztikusan hozza az ironikus, merev főszereplőt.

2017.10.22 Deku

Szeretem az olyan filmeket amik többszöri megnézés után sem válnak unalmassá. Ez olyan film amit bőven megtudok nézni többször is vagyis egy igazán kellemes hangulatú sztori. Végig letudta kötni a figyelmemet, ez hatalmas érzés.

2017.08.16 Berto49

Talán már írtam valahol, hogy színészként rühelem, de rendezőként becsülöm és egyes filmjeit zseniálisnak is tartom. W. Allen immár 80 éves! és ennek ellenére évenként „szállít” egy-egy filmet. Ezt elsősorban Colin Firth miatt néztem meg. Jól kezdődö... Több

2016.04.17 andor50

Egyáltalán nem ilyen filmre számítottam, mikor elkezdtem megnézni. De nagyon aranyos, varázslatos és szép történetet kaptunk. Szeretni valóak a szereplők, még akkor is ha néha nagyon mogorva Colin Firth karaktere. Szép történet, szép köntösben, egyszer megéri megnézni.

2015.01.23 ANdraS

A Woody Allennél természetes az, ami más rendezőnél, illetve forgatókönyvírónál ingadozik: rendezés, casting, forgatókönyv, jelenetek - minden tökéletes öszharmoniában van. Talán csak színészek játszottak most gyengébben, valahogy nem tüdtam nekik el... Több

2016.11.10 Borga

Egy bájos film, amely képes megmosolyogtatni az embert, de azért legyünk őszinték, messze elmarad a nagy rendező, Woody Allen más filmjei mögött. Kicsit felszínesre sikerült, nincs benne olyan sok mondanivaló, mint más alkotásaiban. Sőt talán azt is mondhatnám, hogy kissé ódivatú a film.

2015.05.02 Vitya

Aranyos kif film, drama, aminek a sztorija nem sablonos, hanem valoban erdekes, kulonleges. Nagyon illenek a sztoriba ezeknek a szineszeknek a karaktere.

2015.06.22 kovi23

Igazi 'woodyallenes' limonádéfilm, de a színészek nagyon jól játszottak benne. Colin Firth zsigerből hozza a cinikus, életunt angolt, igazán testhez álló karakter ez neki, csak úgy lubickol a ráírt szerepben. Emma Stone pedig remekül illik Allen női ... Több

2015.08.20 Filmzabáló

A Káprázatos holdvilág egy darabka Woody Allent ajándékoz nekünk, a nagy író-rendező minden egyes személyiségjegyével együtt, akinek bejön az szeretni fogja, akinek nem, annak sem lesz túl rossz.

2015.06.18 nikiszalanics

Nem mondom, hogy nem tetszett, de nagyon romantikus, kedvesen cukormázas film lett. Még ha az elején tudod is, hogy mi lesz a vége, szerintem akkor sem unalmas, hiszen benne vannak a Woody-tól megszokott dialógusok, amik feldobják az egészet. A kedvencem pl: a boldogság nem természetes állapot.

2015.10.20 Pillcsi

Ez egy nagyon jó kis film, komoly mondanivalóval, a legkomolytalanabb humorral és remek színészi alakításokkal. Erős hatással van rám a film,már többször is megnéztem és nem csak azért mert nagyon szeretem a színészt Colint :)

2015.06.03 miska1967

Nekem nagyon tetszett a film, egy percig nem unatkoztam. Kellemes kis alkotás, gyönyörű helyszínnel és nagyon jó hangulattal, na és meg kell említeni, hogy az operatőri munka is csodás. A színészi játék pedig egyszerűen zseniális.

2015.02.11 S.Marika

Jó film, szerintem Woody Allen ismét csúcsformában van az elmúlt néhány évben. Remélem, még sokáig ontja magából az ilyen és hasonló műveket.