Magnum

6. évad (1985) - 20 epizód
7. évad (1986) - 21 epizód
8. évad (1987) - 13 epizód

Tom Selleck

Thomas Magnum, a laza magánnyomozó Hawai szigetén próbálja meg teljesíteni megbízásait, miközben veszélyes és izgalmas kalandokba keveredik. Szerencsére TC, Rick és Higgins mindig kéznél van, ha komoly a baj, vagy ha segítségre van szüksége.

(erare)

Premier (HU): 2005.01.15.

2024.04.14 JRD

80-as évek egyik kedvelt nyomozója

Volt egy idő, amikor csak úgy ontotta magából a filmipar a tévés sorozatokat. Kojak, Columbo, T. J. Hooker ...Magnum. 1980-ban indult hódító útjára, egészen 1988-ig, amikor is 162 epizód után lezárták a sorozatot. /A sorozat érdekessége, hogy a két fel-feltűnő vágott fülű dobermannt 6 kiképzett kutya „játszotta”. A fő helyszínként otthont adó bámulatos ingatlan (melyben Magnum is él... illetve mellette) ma már nem létezik. 2018-ban lebontották, csak a csónakház maradt meg. Egyébként a sorozatban a birtok sokkal nagyobb, mint a valóságban. A Magnum sorozatban 200 holdas a birtok, ám a valóságban csak pár hold./ Tom Sellecknek egyébként ez a szerep hozta meg a hírnevet, hiszen a nők bomlottak a magas, dús bajuszú, sokszor csibész karakterért. A színész egyébként azok táborát erősíti, akik túl a harmincon robbantak a filmvilágba. A Magnum a maga hátteréül szolgáló csodálatos tájjal, Hawaii gyönyörű szegleteivel és a ma már inkább egyszerűnek tűnő nyomozói talányaival jó szórakozást nyújthat. A karakterek szerethetőek, a tűzpiros sportkocsi pedig ma már gyűjtői darab... Csak kezeljük a sorozatot annak, ami, és akkorinak, amikor készült. Ám egyszerűbb, ha belenézel, és majd eldöntöd magad. Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2024.04.09 Juki-onna

Nekem bejött, de nem vagyunk egyformák, és ez benne a jó!

Két véleményt olvastam a sorozatról, az egyik negatív, a másik pozitív vélemény. Én akkor ajánlanám a film megtekintését, amikor egy kicsit szeretnénk kiszakadni a poros, szmogos városból, a nyüzsgő, telefonálgató tömegből. Itt, igaz, csak filmen, de... Teljes kritika

2018.12.03 mamiéstöti2

Egy igazi klasszikusnak mondható sorozat. Nagy kedvencek közé tartozott. Még ma is sokszor szoktam emlegetni. 5/5!

2018.12.06 indingo

Nem mai darab az biztos. Jó alaptörténet és karakterek és a részek is mindig jó izgalmasak voltak.

2022.09.23 Robinson76

Meglepően jónak találtam

Ezt a sorozatot is rég láttam már, így most újra elővettem és nem bántam meg! Azon kevés sorozatok közé tartozik, mely sok év távlatából még jobban tetszett, mint anno. Magam is meglepődtem, mennyire élvezhető volt a széria, és végül azon kaptam magam, hogy pár sor leírása után megadom neki a 4 csillagot.

John Hillerman parókát viselt a harmadik évadtól. Szerző: dulkap

John Hillerman Golden Globe és Emmy-díjat is kapott Jonathan Higgins alakításáért.Szerző: dulkap

Tom Selleck Golden Globe és Emmy-díjat is kapott Magnum megformálásáért. Szerző: dulkap

Higgins teljes neve Jonathan Quayle Higgins III.Szerző: dulkap

T.C. a Theodore Calvin monogramja. Szerző: dulkap