Manta Ray

Manta Ray

Kraben rahu

Thaiföld egy tengerparti városkájában öntudatlan férfi fekszik a fák közt. Megmentőjétől a Thongchai nevet kapja. Amikor azonban a thai férfi nem tér vissza a tengerről, Thongchai átveszi a szerepét. Övé lesz az otthona, mestersége, még az asszonyát is megkapja.
Phuttiphong Aroonpheng számos… Több

Forgatókönyvíró: Phuttiphong Aroonpheng
Ország: Franciaország, Kína, Thaiföld
Premier (HU): 2019.05.02.
Forgalmazó: Magyarhangya

2019.05.03 Henk

Nem én szeretnék lenni az, aki teljesen alul értékeli ezt a filmet, de az én ízlésvilágomtól egyszerűen túlságosan távolra esik. Úgy éreztem, a történet nem igazán tart bárhová is, így bármikor is szakadna vége a cselekménynek, ugyanazt a hiányérzetet hagyná bennem, mint a valódi befejezés.

2019.05.02 luba323

Hm, nekem egy kicsit talán túlságosan abszurd is volt ez a film, de ezzel még meg tudtam birkózni. Hanem viszont az alakítások nekem egy cseppet sem jöttek be, valahogy túlságosan is teátrálisra sikeredtek. Ennek ellenére nálam a képi világa és a han... Több

A film összbevétele 5 970 dollár volt (imdb.com).

(2019. 05. 31.)
Szürreális utazás a valóságba
A milliárd dolláros lélektelen filmfranchise-ok és gyorsfagyasztott remake-ek korszakában talán nagyobb szükségünk van az ilyen tiszta, őszinte alkotásokra, mint valaha. Phuttiphong Aroonpheng nevét pedig, bár nem könnyű, érdemes megjegyezni. Ennek a rendezőnek mondanivalója van. Több