NA

Manta Ray (2018)

Kraben rahu

Manta Ray

Henk   2019. 05. 03.

Nem én szeretnék lenni az, aki teljesen alul értékeli ezt a filmet, de az én ízlésvilágomtól egyszerűen túlságosan távolra esik. Úgy éreztem, a történet nem igazán tart bárhová is, így bármikor is szakadna vége a cselekménynek, ugyanazt a hiányérzetet hagyná bennem, mint a valódi befejezés.

luba323   2019. 05. 02.

Hm, nekem egy kicsit talán túlságosan abszurd is volt ez a film, de ezzel még meg tudtam birkózni. Hanem viszont az alakítások nekem egy cseppet sem jöttek be, valahogy túlságosan is teátrálisra sikeredtek. Ennek ellenére nálam a képi világa és a hangulat végül teljesen ki tudott engesztelni, így még mindig egy korrekt moziélmény maradt a Manta Ray.