Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni

Me and Earl and the Dying Girl

2016.07.12 hejnekem

Megható és nagyon egyedi film, remek színészi teljesítményekkel. A film betekintést nyújtott egy tinédzser életébe, és abba, hogy egy rossz sorsra fordult ember hogyan tudja feldolgozni azt ami történni fog vele.

2019.02.05 lauralaura

Egyik legeslegjobb tinifilm, amit láttam!! Humoros volt és nagyon aranyos és kedves; nagyon jól nyúlt a témához. Egyedi volt és felejthetetlen!

2016.10.10 Hablaty

Fura volt a Bates Motel után a lányt ugyanolyan karakterként látni. Na de a film. A története humoros, de mégis nagyon megrázó.

2016.04.23 Leoni

Fura kis film, különc szereplőkkel, mégis megragadott a hangulata, a humora. Jó megvalósítása a könyvnek.

2017.05.29 T.Andras

A film igen egyedi, szokatlan nézőpontból közelíti meg egy haldokló fiatal lány életének utolsó néhány hónapját. Egyszerre szomorú és vidám, furcsa egyvelege ez a drámának és a vígjátéknak.

2017.07.19 Zsuzsy

Nem mondanám egy különleges alakításnak. Meglehetősen sablonos, egynek elmegy. Dráma kategóriában megállja a helyét, de kissé vontatott. Egyszeri nézésre max.

2016.11.08 kicsimano

A film nem egy kimondottan formabontó alkotás, annak ellenére, hogy számtalan pozitívumot lehet említeni vele kapcsolatban. Nekem nagyon tetszett, szerintem érdemes megnézni.

2016.04.21 tamas84

Nem véletlenül ajnározták ezt a filmet. Nagyon nagyon érdekes mozi lett, nem is tudom mihez hasonlítani, de az első perctől az utolsóig magával ragadott. Nálam eddig az idei év legjobbja.

2016.07.25 N.Béla

Aranyos film, de szerintem túl szomorú, pedig elméletileg tinédzsereknek szól. Fájdalmas témát feszeget, bár mostanában ez a halál témájú fájdalmas és szerelmes, romantikus filmekből dunát lehetne rekeszteni. Ettől függetlenül egyszer nézhető.

2017.01.13 holnaputan

Rengeteg hasonló filmet láttam már, ahol a fiú vagy a lány gyógyíthatatlan betegségben szenved és nekem ez tetszett a legjobban. A története engem megfogott.

2016.11.22 csocsicsoda

Nekem bejött a film és jó volt viszontlátni a Bates Moteles csajszit. A története megható és a filmben a filmes sztorik is jók voltak.

2015.10.12 Pillcsi

Nagyon jó ez a film,elég sok embertől halottam dícsérni ezért is néztem meg és valóban érdekes,leköti a figyelmet.Szeretem az ilyen tinidzsérekről szóló filmeket.

2016.07.27 Karolyka

Inkább a mostani drámára kiélezett és szerelmi történeteken felnőtt tinédzser fejeknek szól. Sok hasonló koppintás van mostanában ebből a stílusból. Talán az első ilyen a Séta a múltba volt és az a film tényleg jó is volt, nem úgy mint ezek a koppintott selejtek.

2016.06.22 punktum

Vannak benne olyan apró mozzanatok, amelyek nagyon kedvessé teszik ezt a filmet.