Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni

Me and Earl and the Dying Girl

2020.04.14 Indkgo

Szörnyű

Idegesítő a főszereplő, frusztrációt vált ki a folyamatos szövegelésével. Nem ritka ez ilyen fajta silány film. Nem szeretném itt lehordani mindennek, ki vagyok én..de egy csillagot sem adnék ennek a filmnek, mert: -érzelmileg nem érintett meg -csak két rész volt az egész filmben, ahol azt éreztem, hogy végre értelmes párbeszéd zajlik le -a főszereplő érzelmi intelligenciájának létezése csak a film végén nyilvánul meg(ha felszínesen nézem) -túlságosan elvont volt

2016.01.26 Kandurbaba

Maga az alap története tanulságos, elgondolkoztatóü és megragadó lenne, de egyáltalán nem profi sem a színészi alakítás, sem a rendezés. Nem tudtam beleélni magam

2016.02.08 RobThe10

Szeretem az ilyen filmeket, egyfajta érzelmi töltet... De az ilyen kell is, és már rég láttam ilyen filmet, így csak örültem amikor ment film. Remek sírós film, ha valaki pont ilyenre vágyik!

2015.10.05 Bimbi

Szívszorító dráma igazi mondanivalóval és megragadó történettel. A sztori érzelmileg megfogó, érzelmekre ható és elgondolkoztató. A szereplők alakítása hiteles.

2015.11.03 Cptn_Cold

Jól összerakott film. Nem is véletlen az értékelés sem hisz tényleg nagyon szórakoztató és izgalmas. Látványban is kiváló, úgyhogy szerettem. Teljesen rendben van, ajánlom .

2016.02.10 Krisztian

Tetszett, hogy egy teljesen más, kevésbé felnőttes szemszögből mutatja be a történet a film. Kissé naiv, gyermeki, amitől van benne valami kis báj. Kifejezetten kellemes film volt, már ha lehet a vége miatt ezt mondani.

2019.01.19 tangatamanu

Imádtam ezt a filmet. Egyszerre ketyós és hétköznapi. Korunk elidegenését jól bemutatja, valamint azt, hogy minden megváltozhat, ha új perspektívából szemléljük az eseményeket.

2018.07.13 Trk_Virag

Aztaa!!!Sosem tartottam magam egy sírós lánynak, de ezen sírtam egy sort. Mikor elkezdtem nem hittem hogy egy hullámvasútra készülök felszállni. Egyszerre volt vicces és nagyon szomorú. Tele tanulsággal. Egyszer mindenkinek érdemes lenne megnézni. Fő... Több

2015.10.07 Kyrara

Nagyon jó film, csak ajánlani tudom. Amennyire könnyed annyira szívszorító is. Kellemes délutáni kikapcsolódás. Nálam 10/10-es.

2018.03.02 tibor

Valahogy elkerülöm a hasonló filmeket, de szünet nélkül végignéztem. És talán amiatt, mert majdnem én is meghaltam, nagyon szívemhez szóló film! Hatalmas kedvenc lett!!