Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni

Me and Earl and the Dying Girl

2017.12.10 Greeta

Nekem nagyon tetszett az, ahogy elmondták nekünk a történetet. Eléggé megrázó történet. Egy betegség ellen semmit se lehet tenni, talán megpróbáljuk úgy élni azt a keveset, ami adatott, hogy a lelkünk is megnyugodjon.

2016.06.19 Timcsi

Végig fenntartja az ember figyelmét a film. Sajnos szomorú a vége, de ami közötte történik azért érdemes megnézni.

2020.09.25 belavagyok

Nekem tetszett a film. megrázó, megindító, zsepi kell hozzá. Én bele tudtam magam képzelni a szereplők helyzetébe.

2019.04.14 petraszab

Én még ilyen dühösen nem jött ki moziból. Szívem szerint sírtam volna. Megrázott a története.

2016.01.30 Curacao86

Tessék a zsebkendőket előkészíteni. Néha a véresen komoly humor okozta nevetéstől, máskor a bánattól könnyezünk ezen lélekmelengető, szívfacsaró utazás során. Minden percében rácsodálkozunk egyedi őszinteségére, látásmódjára és eszünkbe jut, hogy ami... Több

2016.11.23 Borga

Tökéletes példa arra, milyen egy jó dramedy film, amely képes hatni az érzelmeinkre és érzéseinkre. A kiváló színészek éltete visznek a filmbe, melyben a humor is igen jelentős szerepet játszik.

2016.09.17 HannaK

Aki még nem látta sürgősen pótolja. Remek a története.

2016.04.22 HanGa

Tavalyi év legnagyobb meglepetése ez a film. Igazából nem is nagyon láttam, hogy reklámozzák, de sikerült rá jegyet nyernek és nagyon tetszett! Van stílusa a filmnek, ami ma nagyon ritka. A története szívszorító, mindamellett, hogy kedves humora is van.

2016.08.21 Timike

Nagyon jó kis film és alig kapott hírverést nálunk. A története nem egyedi, de olyan kis apró dolgok vannak benne amelyek nagyon szerethetővé teszik a filmet.

2019.02.24 Eniq

Mostanában tényleg nagyon sok filmet készítenek valamilyen betegségben szenvedő tinikről, de véleményem szerint ez film mégis egy különleges darab nekem sokkal jobban tetszett, mint a többi ehhez hasonló.

2015.10.18 Ragemarci

Egy anya rákényszeríti a fiát, hogy barátkozzon össze egy haldokló lánnyal. Ez így nem túl szép, de a film tele van sok ötlettel az utolsó kisfilmes jelenettől kezdve meg az egyik legszebb, leghatásosabb lezárást kaptam. Rendezői és operatőri mestermunka.

2017.06.09 Olivér Rózsa

Ritka jó tinédzser film. Minden benne van ami kell egy jó filmhez, vicces, egyedi történet, csavaros vég. Mindenkinek tudom ajánlani, nem csak fiataloknak.

2016.07.05 bbozsi

A hangulat, a karakterek és a szövegek egyediek, de összességében valahogy mégis csak egy átlagos felnövési dráma. Azért megéri látni!

2016.02.28 H.a.n.n.a

Nagyon szép film, nekem nagyon tetszett! Sok film készült már haldokló fiatalokról, de ez egy picit más. Nem szerelmes film, de végtelenül magával ragadó. Egy percét se untam.