Megint 17

Megint 17

17 Again

Mike élete nem alakul a lehető legjobban. Bár kezdetben úgy tűnt, fényes jövő áll előtte, sem a sportolói karrierből, sem az egyetemi tanulmányokból nem lett semmi. Helyette fiatalon megházasodott és gyerekei születtek. Házassága azonban mostanra megromlott, és gyermekeivel való kapcsolata sem… Több

Rendező: Burr Steers
Író: Jason Filardi
Premier (HU): 2009.05.28.

2024.04.21 Krisz

Egy szerethető kis cucc. Helyenként egész vicces is. A történetet már sokszor láttuk. Legalábbis az alapjait. Ezen belül nem találja fel a spanyolviaszt.

2024.01.25 JRD

Könnyed film az „új esélyről” és arról, hogy hogyan is kellene értékelnünk azt, amit az élettől kapunk. Sokan vannak, akik egész életükben nyafognak azon, hogy mi az, amit elhalasztottak, vagy másként kellett volna csinálniuk. Főhősünk se más. Ám mir... Több

2019.07.29 Ms. Akárki

Zac Efront kedvelem, főleg emiatt adtam egy esélyt a filmnek, de nem nyűgözött le. Pláne, hogy egy majdnem ugyanilyen film volt már. Nem sok egyediség szorult a filmbe. Egyszernézős csak sajnos. A Segítség, felnőttem ezerszer jobb, ami hasonló történet, csak fordítva. Abban felnőtt lesz, és nem újra tini.

2017.10.25 Deku

Előítélettel vágtam bele a filmbe és sajnos a történet haladtával ez nem változott. Eleve a cím se fogta meg a kíváncsiságomat. Sokkal jobb filmeket is láttam már ez pedig nem közelítette meg az elégséges szintet sem.

2021.01.24 Crystaldeer

Én bírtam ezt a filmet, és többször újranéztem már, bár Matthew Perry elég gyenge volt benne, de Zac Efron szerintem dobott az egész filmen. Vicces, szórakoztató, és egy kicsit el is gondolkodtat, mivel engem eleve foglalkoztat ez az "időutazásos" té... Több

Zac Efron a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Zac Efron sokat dolgozott együtt Matthew Perryvel, hogy leutánozva gesztusait és a mozdulatait hitelesebb alakítást nyújthasson.Szerző: kázsé

A forgatás utolsó napjaiban Zac Efron vakbélgyulladást kapott. Eleinte mindössze a gyomra fájt, de egy délután kivizsgáltatta magát, és még aznap este megműtötték.Szerző: kázsé

A jelenet, melyben Mike felébred, és elkezd beszélni egy álomról, amiben visszakerült a középiskolába, miközben a lánya, Maggie ápolja, egy utalás a Vissza a jövőbe hasonló jelenetére.Szerző: kázsé