Brian élete

Life of Brian

2015.06.12 fancsi094

Aki vallásos nagyon, az ne nézze meg. Ebben szinte minden megtalálható, ami egy vígjátékba kell. A szatírától kezdve, a pajzánkodáson át, a szópoénolig. Ám e régi vágású Phyton filmet nem mindenki értené meg. Kicsit idősebbeknek ajánlom.

2015.04.26 titra

Szelintem is kötelező dalab, mindenkinek csak ajánlani tudom. Az angol humol bál lehet fálasztó, ettől még ez a film egyáltalán nem vontatott, sőt szinte végig lehet nevetni az egészet. Ha valaki mégis nagyon komolyan plóbálja éltelmezni az alkotást,... Több

2017.03.19 Zenta

Azért adtam átlagos minősítést a gilmre, mert nem áll szándékomban csupán azért lehúzni, mert nekem nem jön be valamiért ez a műfaj. Ugyanis műfajában nem rossz film, csak ez tőlem nagyon messze áll.

2015.06.29 Buborék

A Monty Python-filmek közül szerintem ez a legjobb. Szerintem még pont határ eset, mivel még nem fárasztó, de mégis hihetetlenül poénosra sikeredett. Nem lehet megunni!!

2016.07.18 Bog1

Hát ez az a típusú film ami engem teljesen hidegen hagy. Valahogy nem köti le a figyelmem, pedig megpróbáltam. Felesleges két órának érzem amit rászántam. Nem szeretem az ilyen önszántamból szomorkodnom kell filmeket. De ez csak én egyéni véleményem:)

2015.06.30 BuBu

Ez a film zseniális! A Monty Python-filmek legjobbika! A humora egyszerűen kiváló, annyira angol, hogy az már zseniális! Pont határon van szerintem is ez a film, de szerencsére a jó irányba billent!

2015.05.06 bambula

De mit adtak nekünk a Rómaiak? Mármint az utakon, vízvezetéken stb. kívül? Ez jól példázza hogy aktuális és sok mondanivalóval rendelkező film ez, okos humorral, amilyen az angol humor általában (kivéve Benny Hill-t).

2017.11.16 baalint

Terry Jones rendező előtt le a kalappal, mert nem ez az egyetlen jó filmje. Annyira képtelenség az egész történet, annyira jó karakterek, jelenetek vannak benne hogy örök klasszikus lett a filmből. Már vagy 10x láttam és megunhatatlan

2017.11.23 nagysar

Nagyon Brit, igazi angol humor jellemzi a filmet. Van akinek bejön,én inkább maradnék a maiaknál. Úgy látszik a férfi színészek női jelmezbe öltöztetése örökzöld "poén" amit nem értek,de biztos vicces...

2016.01.01 Niki19

Nekem nagyon tetszett. Nem vagyok hívő, utáltam a hittan órákat, de ez a film a bibliát nagyszerűen dolgozza fel. Imádtam. Érdemes megnézni, mivel nagyon humoros film lett.

2015.12.29 sepsiklaudia

én is a humorát tudnám kiemelni a filmnek, jó tényleg jó és korhű, de azért itt ott kicsit meg csípkedi a Bibliát

2016.05.08 Cordelia Bennett

Annyi minden van benne! Az agyatlan "hívők", akik saját maguknak kreálnak gurut, a gyűlölködő politikai pártok, a férfi emancipáció élharcosa, Loretta, Poncius, Brian anyja, a szakállbiznisz.... Felejthetetlen filmtörténeti szösszenetek :D

2016.05.07 Garadi

Nem igazán értem a kultuszfilm-státuszát ennek a filmnek. Helyenként vicces, közel sem ízléstelen baromság, de nekem maximum egyszer nézhetö, és akkor is csak úgy, ha valaki mással nézem és közben lehet beszélgetni, hogy gyorsabban elmenjen az idö. H... Több

2015.09.12 Meeroz21

Felesleges!!! Erre tökéletesen illik eme kifejezés. Alig bírtam végig nézni. Csak azért tettem, mert megkértek rá, de soha többet még egyszer. 1 csillag, mert nullát nem lehet.