Brian élete

Life of Brian

2017.07.24 moviewer

A Gyalog Galopphoz hasonlóan ez is nagyon ikonikus és humoros alkotás. Talán ez egy kicsit könnyebben fogyasztható, de ez is elég megosztó film. A Monty Python rajongóknak szinte biztos tetszeni fog.

2019.02.16 szabomarc

Nem kell sokat várni ettől a filmtől, elég agyament, ahogy ettől a társaságtól az elvárható is volt. Nekem tetszett, nagyon agyament, jókat nevettem rajta.

2016.02.08 doroffee

Alapvetően imádom az angol humort, ebben a filmben is élveztem jórészt, bár volt egy-két dolog, amit már fárasztónak találtam benne. Azért van benne egy-két klasszikus egysoros, amit a mai napig is szoktunk idézni, főleg, mert a marháskodások mellett olyanok is vannak köztük, amelyek komoly társadalmi problémákra mutatnak rá.

2016.05.10 hell.l

Ez is ugyanolyan kultuszfilm lett, mint a Gyalog galopp. Az angol humort felhasználva egy kiváló paródiafilmet hoztak létre. Az alkotók ötletességére vall, hogy egy ilyen történet felhasználásával egy ilyen jó filmet hoztak létre.

2016.04.25 Loborg

Nem is tudom, mit lehetne erről mondani, mert valaki vagy szereti ezt a fajta humort, vagy egyenesen a falra mászik tőle. Én szeretem :D A Gyalog galopphoz hasonlóan igazi klasszikus, fetrengős poénokkal.

2017.09.18 czigler.nora

Én nem bírtam ezt a filmet végignézni, az biztos, hogy polgárpukkasztó, de a poénok nálam valahogy nem arattak túl nagy sikert. De sok embert ismerek, aki imádja ezt a filmet..

2018.07.23 Kis Anna Kinga

A gyalog galopp mellett a másik kultikus vígjáték, amit barmikor újranézek, amikor nevetni akarok egy kicsit, csak úgy. Igazi, leplezetlen angol humor, hatalmas abszurditások, faarccal bemondott poénok és mindez egy remek sztoriba rejtett, nagyon jól ívelt filmben.

2016.01.21 kissjanos21

Ha még eddig nem láttad mindenképpen pótold.Töprengeni kezdtem hirtelen, mi bölcset írhatnék ide, de mindenféle sallang, pátosz nélkül, egyszerűen: zseniális! Rengetegszer láttam már, felét fejből fújom, de mindig új, mindig szórakoztató.

2017.05.27 Sem Rorrey

Nagyon klassz, de nem értem, miért tartják kultuszfilmnek, egy idő után nagyon idegesítenek a filmből való idézgetések. Ennek ellenére nagyon jó film, jól szórakoztam.

2018.07.06 oneminute

A nagy klasszikus a fikusz kukisz szállóige nálunk. Itt ott kissé már fárasztó humorral fűszerezett klasszikus vígjáték a hosszú téli, szürke estékre.

2016.06.11 Mithrel

Ez az a film, aminek a nézése közben (és után) az ember csak fogja a fejét. Vagy mert már nem tudja befogadni ezt a sok fárasztó poént, vagy mert rájön, hogy amn az előbb két egész percen keresztül röhögött, az mind igaz vagy rá vagy a világra amiben... Több

2016.05.21 Vadgazda

A Python univerzum egyik legjobb darabja. Nagyon jól parodizálja ki a Krisztus idején lejátszódó történéseket. Kifejezetten humoros és egy modern társadalom kritika is rejtőzik az ókori függönyök mögött. Mindenki számára ajánlott -többszörösen-!

2015.04.22 Mate

A Brian élete egy nagyon gonosz film, ami még a lelkészeket is megnevetteti, pedig tulajdonképpen egy Biblia-paródia (a lelkészt nem csak kitaláltam, személyes tapasztalat). A Monty Python csoport egyik legjobb alkotása ami még századjára is nagyon vicces.

2016.11.02 fazekasanett92

Nagyon érdekes az alapötlet és a főszereplő nagyon hitelesen adja elő, minőségi humorral és beleillő karakterekkel. A történet érdekes és magával ragadó. Nem szokványos vígjáték.