Minden kút Rómába vezet

Minden kút Rómába vezet

When in Rome
kevelin

Kristen Bell

Beth Harper (Kristen Bell) egy fiatal ambíciózus New York-i lány teljesen kiábrándult a romantikát illetően. Amikor Rómában jár, dacból kicsen egy “mágikus” érmét egy szerelmeseknek való szökőkútból, és ezzel meg is pecsételi sorsát: egy egész csapat férfi ered… Több

Premier (HU): 2010.04.22. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.01.04 Gika

Gyenge is, butácska is, 7-8 éveseknek elmegy. Egyszer végig lehet nézni, de sokat nem vesztesz vele, ha nem.

2017.10.05 indingo

Elég gyengécske romantikus film és még vígjátéknak is esetlen. A főszereplő hölgy se túl szimpatikus és eléggé kiszámítható a vége. A palit se értem, hogy miért kellett ilyen ügyetlennek ábrázolni az elején.

2022.03.05 Klauka89

Faék egyszerűségű, délutáni lustálkodós limonádé. Főleg Róma miatt néztem meg, Kristen Bell-t szeretem, feltűnik benne Danny DeVito meglehetősen bohóc szerepben. Egyszer meg lehet nézni, nem nagy durranás.

2019.07.25 Ms. Akárki

Kristen Bell miatt néztem meg végül, mert egyik kedvenc színésznőm. Benne nem csalódtam, de a történet nagyon kis egyszerű, kiszámítható volt. A romantikus szál pedig unalmas volt sajnos. Egyszernézős.

2017.11.21 Bazzzsi

Semmi szórakoztató nem volt a filmben. Az egész történettől fogtam a fejem, nagyon béna volt. Legalább a helyszín szép volt, mert sok említésre való nem volt benne.