indingo   2017. 10. 05.

Elég gyengécske romantikus film és még vígjátéknak is esetlen. A főszereplő hölgy se túl szimpatikus és eléggé kiszámítható a vége. A palit se értem, hogy miért kellett ilyen ügyetlennek ábrázolni az elején.

Bazzzsi   2017. 11. 21.

Semmi szórakoztató nem volt a filmben. Az egész történettől fogtam a fejem, nagyon béna volt. Legalább a helyszín szép volt, mert sok említésre való nem volt benne.

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Kristen Bell miatt néztem meg végül, mert egyik kedvenc színésznőm. Benne nem csalódtam, de a történet nagyon kis egyszerű, kiszámítható volt. A romantikus szál pedig unalmas volt sajnos. Egyszernézős.

Greeta   2017. 12. 30.

Könnyed romantikus történet egy kis varázslattal, ami számos vicces jelenetet szült. A nőért ácsingózó palik remek karakterek voltak. A legvégén persze jött a happy end.

ocso   2015. 05. 03.

Kár hogy feliratosan hozták be, egyébként egy jó kis film, tökéletes párost alkottak a színészek. A mellékszereplők is brillíroztak. Színvonalas romantikus komédia, érdekesen bonyolódó szitukkal.

Kristen Bell