Minden kút Rómába vezet

When in Rome

2024.01.04 Gika

Gyenge is, butácska is, 7-8 éveseknek elmegy. Egyszer végig lehet nézni, de sokat nem vesztesz vele, ha nem.

2017.10.05 indingo

Elég gyengécske romantikus film és még vígjátéknak is esetlen. A főszereplő hölgy se túl szimpatikus és eléggé kiszámítható a vége. A palit se értem, hogy miért kellett ilyen ügyetlennek ábrázolni az elején.

2022.03.05 Klauka89

Faék egyszerűségű, délutáni lustálkodós limonádé. Főleg Róma miatt néztem meg, Kristen Bell-t szeretem, feltűnik benne Danny DeVito meglehetősen bohóc szerepben. Egyszer meg lehet nézni, nem nagy durranás.

2019.07.25 Ms. Akárki

Kristen Bell miatt néztem meg végül, mert egyik kedvenc színésznőm. Benne nem csalódtam, de a történet nagyon kis egyszerű, kiszámítható volt. A romantikus szál pedig unalmas volt sajnos. Egyszernézős.

2017.11.21 Bazzzsi

Semmi szórakoztató nem volt a filmben. Az egész történettől fogtam a fejem, nagyon béna volt. Legalább a helyszín szép volt, mert sok említésre való nem volt benne.

2017.12.30 Greeta

Könnyed romantikus történet egy kis varázslattal, ami számos vicces jelenetet szült. A nőért ácsingózó palik remek karakterek voltak. A legvégén persze jött a happy end.

2020.06.14 kevelin

kicsit bugyuta néhol vicces tipikus amcsi romantikus film. jó volt látni Rómát nagyjából ennyi pozitívumot tdunék elmondani róla. mindenképp egyszer nézhető, de egyszer megéri :) vasárnapi esős mit nézzünk filmnek tökéletes

2018.07.08 BaloghBogi42

Fantasztikus film, ami gyönyörűen és igazán újszerű formában ábrázolja, és mutatja be a szerelmet. A humor nem erőltetett, érezhetően könnyen siklik át a jelenetek között. Jó pár ember magára ismerhet Beth ártatlanul bájos bénázásaiban. De a legvonz... Több

2015.05.03 ocso

Kár hogy feliratosan hozták be, egyébként egy jó kis film, tökéletes párost alkottak a színészek. A mellékszereplők is brillíroztak. Színvonalas romantikus komédia, érdekesen bonyolódó szitukkal.

2015.11.02 Vivi02

A romantikus, vígjáték szerep tényleg meg van a filmben. Róma a szerelmesek városa, film szerint tényleg így van. Poénos,hogy a csajszit, milyen sok pasi rákattan, egy kis baki miatt :D