Minden végzet nehéz

Something's Gotta Give

2021.11.06 Ildikó Bacskai

Minden végzet nehéz (2003)

A jó értékelést a szereposztás és a remek humor kapja részemről, a történet viszonylag könnyen előre kitalálható, nem túl fordulatos, ettől függetlenül én rengeteget röhögtem ezen a filmen. Annyira nem is értem, miért kellett Hans Zimmer zenéje hozzá, sehol nem ugrik ki erőteljesen a kiváló zeneszerző munkája. Többször láttam, azt gondolom, máskor is meg fogom nézni.

A történet maga kifejezetten nem annyira ütős,de mégis valahogy összeáll az egész.Vicces,és humoros,de semmi extra nincsen benne. Jack Nicholson abszolute nem a kedvenc színészem,és itt is fura a jelenléte.Összeségében egy kis közepes mozi !

2021.11.04 dandelion1983

Teljesen rendben van a film, minden a helyén volt benne. Könnyed, humoros, szórakoztató, romantikus, és talán még kicsit megható is volt. Kategóriájában kiemelkedő alkotás.

2017.04.15 indingo

Két korosztály számára nyújthat kikapcsolódást a film, ahol a végén mindenki megtalálja a foltját. A szinkron néhol idegesítő, de maga a film tetszett.

2017.07.26 Deku

Az egyik kedvenc romantikus filmem amiből nincs olyan sok. Viszont ebben a karakterektől kezdve a történeten át egészen a zenei világig minden tökéletes volt benne.

2017.07.11 Szilonka

Amikor adja a TV meg szoktam nézni. Igazi romantikus film egész jó szereposztásban, bár Jack Nicholson elég kéjenc benne. A történet kedvelhető, de kiszámítható.

2019.07.20 Ms. Akárki

Tipikus romantikus film. Diane Keaton nagy kedvencem már gyerekkorom óta. Esküszöm ez a nő 20 éve nem öregedett semmitXD A zenéjét a filmnek kifejezetten szerettem. Sokszor nézem újra mert nagyon jól ellazítja az embert.

2017.10.23 Bazzzsi

Kicsit közhelyes és romantikus film, aminek kiszámítható a vége. Egyszer meg lehet nézni, de nincsenek benne nagy pillanatok, leszámítva Nicholson fenekét.

2018.04.16 TomÁcs

Remek karakterek voltak a filmben, imádtam a történetét, a civakodásokat, belső vívódásokat. Helyes párbeszédekkel dobták fel az üresebb jeleneteket.

2018.12.04 VvV

Nagyon jó humora van a filmnek, több szálon fut a film. Kedves romantikus film.

2017.07.23 Lonka

Kellemes szombat délutáni film, akár többször nézhetős. Jack Nicholsonnak lett kitalálva a szerep, lubickol benne, bár a fenekét kihagyhatták volna belőle. :)

2016.09.26 Greeta

Látványos film, bár a szereplők legtöbbje nem a kedvencem. Egyszer meg lehet nézni.

2019.04.19 petraszab

A minőségibb romantikus filmek sorát erősíti. Gazdag a története, végig élvezhető, de nem csap át nyálasba.

2019.06.01 kevelin

amikben ezek a nagy öregek szereplnek az szinte cska jó lehet. manapság egyre kevesebb jó vígjátékot csinálnak a legtöbbet nagyon erőltetettnek érzem de ez a film ez nem lett az. legalábbis nekem nem. a sztori iszonyat vicces lehet ha van egy jó rendező és csapat akik megvalósítják. itt sikerül