Minden végzet nehéz

Something's Gotta Give

2020.10.15 Annuska

Jack Nicholson és Diane Keaton jó páros volt együtt, holott egyikük se tartozik a kedvenceim közé. A film nem az az igazán romantikus, de mégis a szerelem van a középpontban.

2020.11.08 belavagyok

Azért tetszett a film, mert nem a 20-30-as korosztály van a középpontban a párkeresés témájában, hanem egy kicsit idősebbek, akik ugyanúgy vágynak a szerelemre. Szuper film.

2016.02.14 doroffee

Nagyon kedves, aranyos, emberi film. Annyira jól kezeli a poénokat, hogy még ami más filmben túllőne a célon, az is működőképes itt. Jack Nicholson és Diane Keaton fantasztikusak, és nagyon jól állnak egymásnak a vásznon.

2016.08.21 Timike

Helyes romantikus film, nekem tetszett, többször is láttam. Bár ki az a hülye aki Jack Nicholsont választaná Keanu Reeves helyett?

2017.03.09 Hedy0809

Aranyos kis vígjáték,jók a poénok,a párbeszédek. A színészek kivételesen jól játszanak. Ajánlom! :)

2017.02.26 clay00

Ha két ilyen nagy színészt összeraknak, abból csak jó sülhet ki! Iszonyat édesek, ahogy egymásra találnak. Bár Diane Keaton néhol elég idegesítően tud viselkedni,ezért mínusz egy csillag.

2017.09.05 veresszsoltika

Nem gondoltam, hogy ennyire jó kikapcsolódás lesz a film. Nagyon megnevettetett, kikapcsolt, humoros, frappáns, nagyon ott van...klassz befejezés, jó szinkron és dramaturgia.

2015.10.20 Mano35

Remek szereplőkkel teli humoros, szórakoztató vígjáték. Sztorija is jó, ötletes, nem unatkoztam rajta egy percet sem. Akár többszöri nézésre is szórakoztató.

2016.06.17 Panna

A története tetszetős, bár az idősebb szereplőket kifejezetten nem kedvelem. Keanu Reeves viszont remek.

2015.10.10 dubzsu

Lájtos kis vígjáték, aranyos poénokkal, szerethető színészekkel, összeillő párossal. Nicholson szarkasztikus humora, vicces mimikái, Keaton elragadó karaktere biztos siker.

2016.04.20 KrisztiEsLaci

Feladva a komolyságot, Jack Nicholson átnyergelt kicsit a vígjátékokhoz, és mi tagadás?! Jól áll neki ez is! Kicsit romantikus, nagyon vicces, bármikor nézhető film.

2019.11.03 Dóra7.6

Épp most nézem kb. ötödjére, imádom. :) Tipikusan akár többször nézős film, sokadjára is szórakoztató.

2015.10.22 Toncsi

Ez az egyik kedvenc filmem! Jack Nicholson és Diane Keaton hihetetlen páros, elképesztően jól nyomják ebben a filmben, de Keanu Reeves sem utolsó, szerintem igazából ezek a fajta szerepek valók neki. A sztori is elképesztően aranyos, nagyon jól össze... Több

2015.02.11 mártilány

Jézusom, milyen öregek már ezek az emberek, Keanu Revees meg de nyálasan néz ki :D nem baj, azért ez a film zseniális, nagyon nagy poénok vannak benne ("mivel fogunk védekezni? Klimaxszal!"). Már vagy ezerszer láttam, de egyszerűen nem lehet megunni.