Minority Report (2015)

Minority Report

Minority Report

Henk   2016. 02. 27.

Nagyon emlékeztetett a sorozat a filmre, mely nyomán elkészült és ez nekem nem tetszett. Technikailag, vizuális elemeket tekintve nagyon ott volt, sokat fordíthattak erre anyagi szempontból. A történet már kevésbé nyűgözött le.

Gino   2015. 11. 19.

Kicsit csalódtam ebben a sorozatban. Abban bíztam, hogy izgalmasabb és lebilincselőbb lesz, de sajnos, nem így történt. Egy helyben kering a cselekmény és nem tud újat mondani a következő epizód sem. Annyira nagyon klisékre és tipikus krimi elemekre épít, hogy ezáltal élvezhetetlen az egész.

Laura Regan
Daniel London
Stark Sands
Laura Regan
Daniel London
Stark Sands
Meagan Good

A történet tökéletesen kiszámítható, mindig tíz perccel előbb tudja a néző a bekövetkező dolgokat, mint a főhős – pedig ő látja a jövőt. Nem kell jövőbe látónak lenni, hogy a kaszás szelleme lebegjen az ember szeme előtt. több»