Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

2019.04.01 Norbert93

Egy újabb egyszer nézős, felejthető fantasy. Valahogy az az érzésem támadt a filmmel kapcsolatban, hogy ezt már láttuk, csak az egy másik koncepció volt (pl Narnia krónikái, Harry Potter stb.). Na de hát, ez a sablon átka. Semmi eredetiséget nem tudt... Több

2017.11.01 Bazzzsi

Összességében tetszett a film, amit lehetett kihoztak belőle, de a könyv hangulata nekem nem jött át. Sok minden kimaradt és le volt egyszerűsítve a filmben.

2018.04.16 TomÁcs

Kicsit összecsapott lett, mint film. Bőven lehetett volna egy fél órával hosszabb és akkor mindent megmagyaráztak volna. Maga a történet egész jó a bolondnak hitt nagyapával.

2019.10.30 VvV

Nekem a könyv és a film is tetszett. Pár dolgot változtattak, de ez semmit se von le abból, hogy egy ütős és nagyon érdekes látványvilágú film.

2018.07.29 Norbi

Nemcsak a kisasszony filmjei különlegesen. Igazi gyöngyszem a mai filmiparban, és ami a legjobb hogy gyerek számára is jó szórakozást nyújthat. Csak ajánlani tudom, minden korosztálynak.

2017.07.23 Lonka

Nem egy sablonos történet, amely a legnagyobb felnőttet is újra gyerekké varázsolja. A könyv összetettebb és részletesebb, de nagyon jó volt látni a vásznon azt amit elképzelt az ember.

2017.12.09 Greeta

Nagyon szerettem a könyvben, ahogy a kételkedő unoka hinni kezd a nagypapa meséiben. Ez na filmben nem jött át annyira, de látványban sok minden volt olyan, mint ahogy azokat elképzeltem.

2016.09.30 TribeBubu

Tim Burtonhöz képest nagyon béna. De ha úgy nézzük, hogy eltekintünk a rendező személyétől, vagyis mindennemű elvárást mellőzünk, ez egy kellemes vasárnapi látványfilm. Jópofa, látványos, egész jó a sztorija és ügyesek a színészek. Kivált Samuel L. J... Több

2018.03.31 Zsceeeka

Az alapjául szolgáló könyvet is olvastam, a film megtekintése előtt, így kissé zavaró volt a karakterek "cseréje" a filmben. Egyébként jó kis film lett, izgalmas, érdekfeszítő.

2016.12.31 trixxy

Valaki azt írta, hogy aki a a Harry Potter filmeket szereti annak ez is be fog jönni. Ez után ültem le megnézni és meg kell mondjam ez az állítás nem állja meg a helyét. A könyvet nem olvastam, tehát még viszonyítási alapom sincs, de nekem nagyon ne... Több

2019.01.13 szabomarc

Érdekes történet. Nem sokat hallottam a filmről mielőtt megnéztem, csak böngészés során találtam rá véletlenül. Tetszett, jó a sztori és a képi világ is, ajánlom.

2020.10.18 belavagyok

Kicsit összecsapottnak éreztem a filmet, főként annak tekintetében hogy én mind a 3 könyvet olvastam. Tim Burtontől ez most nem valami emlékezetes film.

2016.10.23 vivikejencikelara

Tetszett a film. Tim Burton szerintem hozta a szokásosat. A látványvilág nagyon jó. A szereplők érdekesek. Minden egyes perce lefoglal. Varázslatos kis filmecske. Több minden van benne mint a könyvben.

2016.10.25 jencike1985

Tipikus Tim Burton film. Csodálatos képi illetve hangzási világ. Különleges karaktereket vonultat fel. Samuel L. Jackson kicsit már ilyesztő benne ezeket a kis jeleneteket a picik hagyják ki de azért mindenki nézze meg aki egy kicsit is rajong Tim Burton munkásságáiért.