Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

2016.10.09 Kirana80

Számomra egy percre sem volt unalmas, szeretem a még fogyasztható de kissé elvont világokba való betekintést, ami egyenlő a csodás képi világgal, érdekes karakterekkel és történettel. Ez Tim Burton, és megkaptam azt a világot, amit kerestem! :-D

2017.05.21 Evcsi95

Nagyon tetszett a film. Van egy kis sötét hangulata, de emellett rendkívül érdekes.

2017.01.01 AlBundy

Nagyon jó kis film, kedvelhető történettel, igaz abban nem vagyok biztos, hogy SLJ volt a megfelelő választás a Barron szerepére. Csak azt sajnálom, hogy Jake útja megtalálni Emma-t nem lett egy folytatás témája, érdekes történetet lehetett volna kerekíteni belőle.

2018.06.22 Plisetsky

Sajnos előbb olvastam el a történetet könyvben minthogy a filmet láttam ezért nem tudtam nem kritikusabban nézni, noha magában egy igazán jó film lett volna. Nagyon sok mindent átírtak azért, hogy látványosabb legyen és ez még nem is lenne gond ha ne... Több

2016.11.29 Ercsi

Szuper izgalmas, fordulatos film, amely egy varátslatos világban játszódik, varázslatos szereplőkkel, akik iránt hamar simpátiát érez a néző. Kis gyerekeknek viszont nem ajánlott, mert elég ijesztő számukra.

2016.12.07 Szorcsik

Teljesen elvarázsolt engem ez a film, álmomban sem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog. Kicsit féltem, hogy inkább gyerekeknek szól majd, de nagyon jól szórakoztam rajta. Szuper film.

2016.10.01 zoleykrajcsi

Imádom a Tim Burton filmeket, a rendező egészen elképesztő stílusát, világát, amely visszaköszön ebben a filmben is. A Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei egy igazán különleges film, amelyben Eva Green ismét megcsillogtatja színészi alakítását.

2016.11.01 kicsimano

Ransom Riggs regényének megfilmesítéséhez keresve sem találtak volna jobb rendezőt, alkalmasabb embert, mint Tim Burton. A méltán híres rendező sajátos (látvány)világa, egészen egyedi megközelítése tökéletes harmóniában van a történettel.

2016.10.04 niky86

Olyan sok jót hallottam erről a filmről, hogy úgy döntöttem, megnézem moziban 3D-ben, Tim Burtom filmet amúgy is vétek lenne kihagyni. Tetszett a fantasy hangulata, képi világa és a sok különös lény, akik feltűnnek benne.

2017.02.09 Ancsus

Ámulatba ejtett az a sok különleges és érdekes lény, akiket felvonultat a film. Igazán kreatív elme szülte őket. A történet is tetszett, izgalmas volt és a film is látványosra sikerült.

2016.12.30 Potoczkie

Nem is maga a történet a legjobb a filmben (bár az sem rossz!), hanem az a világ, melybe ellátogathatunk a segítségével. A lények mind-mind egy egészen vad és érdekes fantázia szüleményei, engem leginkább ez fogott meg benne.

2017.12.06 Imlah

Korosztály nélkül, az egész családnak kellemes kikapcsolódást adó film. Van bene érzelem, akció és emellett nagyon látványos is és kidolgozottak a karakterek!

2017.03.20 Zenta

Bár nem feltétlenül az én korosztályomnak szól ez a film, én végigizgultam az egészet. szerintem zseniális alkotás, nagyon izgalmas a történet és látványosra sikerült a film.

2017.02.23 Beuszi

Az első képkockáktól az utolsóig korrekten összerakott filmről van szó. Bár a történet inkább fiatalabbaknak szól, számomra is maximálisa élvezhető volt, már csak a színészi játékok és a képi világ miatt is.