Szerelem második látásra

Mon inconnue

2022.01.14 turjild

Kedves, szórakoztató, misztikus is egyben, mindenből egy csipetnyi! Szerettem!

2019.08.03 indingo

A története picit meseszerű, bár örültem hogy a vége ne lett a megszokott. Egyes helyszínek gyönyörűek voltak, fülbemászó zongora játék tette még élvezhetőbbé a filmet. A humorán még javíthattak volna. Nálam egy gyenge négyes a film.

2019.08.14 Szilonka

Főszereplőként választhattak volna egy kicsit sármosabb palit. A haver beszólásait imádtam a filmben. Gyönyörű zenék, szép történet.

2019.07.15 MP170506

Kicsit tartottam ettől a filmtől, de kellemeset csalódtam benne. Remek a humora, nem erőltetett poénokkal van tele és a történet is nagyon jól összerakott. A színészek alakítása is tetszett.

2019.09.19 TomÁcs

A hangulata tetszett, valamint az hogy érezni rajta hogy nem amerikai. A története elég érzelmes, megérintő darab.

2019.10.27 VvV

Gyönyörű volt a főszereplő színésznő, azt meg kell hagyni. A története picit álmoskás, unalmas, mert úgyis tudtuk mi lesz a vége.

2020.02.28 Lonka

Eléggé kiszámítható, hogy mi lesz a vége. Engem az érzelmi szál sem tudott lekötni, meghatni.

2019.08.05 Greeta

Vegyesek az érzéseim, picit jobbra, komplettebbre számítottam. Érdekes, hogy kiből mit vált ki a balomon ülő anya-lánya páros sírt rajta, a jobbomon levő tinilányok végigröhögték.

2020.02.08 Di Canio

Kicsit túl sablonos ez az egész, előre lehet tudni mindent, de egyszer érdemes megnézni, vannak jó poénok benne.

2019.12.15 stomachh

Nagyon szorakoztato alkotas, bar sok meglepetes nincsen benne. Remek atmoszfera, kellemes hangulat. Feelgood movie.

2019.07.10 hogerr

Hú, nagyon kellett már egy ilyen film, engem teljesen feldobott, még olykor nagyon megható is tud lenni. Csupa szív történet egy remekül összerakott stábbal és egy remek forgatókönyvvel, néha nem is kell ennél több. Imádtam!

2020.04.26 czaky73

Könnyed nyáresti szórakozás. Ki ne látott volna már sok hasonló filmet, s ki ne tudná a film végét? mégis van benne valami várakozás, hogy oldódik meg, melyik módon stb. Nem is annyira vígjáték, ahogy az őrült francia filmekben szokták, nem is annyir... Több

2019.03.31 Bady

Frissítő, csupaszív, de egyáltalán nem sablonos romantikus vígjáték lett a Szerelem második látásra, mely nem véletlenül lett akkora nézői és kritikai siker Franciaországban. Szerencse, hogy hozzánk is eljutott, mert mi remekül szórakoztunk rajta, és... Több

2019.04.21 nobody.zero

Okos kis sztori, remek színészek és ízléses humor, ennyiben tudnám röviden összefoglalni a Szerelem második látásra-t. Nekem abszolút pozitív csalódás volt, mivel a trailer után még voltam fenntartásaim, de kiderült, hogy teljesen feleslegesen. Ha ne... Több