Szerelem és szörnyek

Monster Problems

2023.12.25 Majorkas

90%-ban tetszett

Néhány tipikus klisét leszámítva érdekes és aranyos film.

2020.10.29 indingo

Ezt a műfajt keverni a romantikával veszélyes is tud lenni, de a készítők ízlésesre megcsinálták. A kalandok tetszettek, és a fura lényeket is jól megcsinálták.

2023.04.22 kabel

Komolytalan

Szereted az olyan filmeket, ahol a szereplők csak állnak megkövülten, amikor valami hihetetlen vagy veszélyes történik, és mindent csigatempóban csinálnak, hogy mesterségesen fennmaradjon a veszélyforrás? Na, akkor ez a te filmed. Ez egy inoffenzív, tipikus és klisés kalandfilm, a zsáner szinte összes jellemzőjével. Nem igazán tudtam egy pillanatát sem komolyan venni.

2021.04.17 stevepisti

Kellemes filmélmény, semmi extra, hacsak nem a kissé szokatlan nézőpont bemutatása. Dylan O’Brian biztos bejön a lányoknak, pláne ezzel a romantikus történettel, kissé esetlen szerepben. Michael Rookernek nagyon megörültem, még ha csak rövid szerepet... Több

2021.05.21 elekm90

A cím mindent elmond, nem árul zsákbamacskát a film. Pörgős kalandfilm, romantika, jó vizuális effektek és karakterek (Dylan O'Brien szuper casting volt, kicsit több Michael Rookert elbírtam volna). Az utolsó 20 perc picit elcsépeltre sikerült, de így is sokkal jobban élveztem, mint vártam.

2021.06.15 BoBamburg

Iszonyatosan kedves és szerethető szörnyfilm, némi romantikával megfűszerezve. Van egy kis Zomibeland beütése, de itt az élőholtak helyett mutáns, óriás rovarok lepik el a földet, és nehezítik meg főhősünk életét.

2021.10.31 HannaK

Nekem bejött a film. Látványos volt, és kalandos, egy percet sem untam benne. És az esetlen srác karaktere is pazar volt.

2020.11.08 H.a.n.n.a

Szerintem ez egy olyan, akcióban is bővelkedő fikción alapuló film, amely a mozikban is megállta volna a helyét. Jár a 4 csillag.

2021.10.14 herkedavid

Ezt a filmet nagyon vártam, amikor kijött az előzetes hozzá, és igazából azt kaptam, amire számítottam. A cselekménye sablonos, de minden más a filmben szinte tökéletes. A látvány, a karaktetek, a szörnyek, egyszerűen zseniális. Remélem, mindenképp lesz folytatása.

2022.04.25 Fikatours_blogger

Szörnyen vicces

Annak ellenére bírtam, hogy sem a menekülős, sem a fantasy filmeket nem kultiválom.

2021.02.19 jeno

Kellemesen csalódtam, szórakoztató kis film.

2021.04.12 bajczar.fm

Nem a legjobb film és nem is a legjobb sztori és helyenként olcsó, de nosztalgikus érzést okozott. Visszaemlékeztem a régi családi kalandfilmekre.