Nagyfiúk

Grown Ups

2017.10.14 kevelin

Adam Sandler egyik legjobb filmje. Imádom. Nagyon jó poénok. Végignevettem az egész filmet

2019.05.23 Di Canio

Aki szereti az ilyen stílusú vígjátékokat annak ez biztos tetszik, akárhányszor meg lehet nézni.

2018.03.19 hackerjulcsi

Jó film, jó film, de nekem nem elég jó. Kicsit erőltetettnek éreztem a humorát és hatásvadásznak. Az esetek többségében már előre tudtam, hogy mi lesz a csattanó.

2015.05.13 Syracuse

2015.05.26 zsanett0820

Bár Sandler film, és őt finoman fogalmazva nem igazán kedvelem, ennek ellenére ezen a filmen jókat tudtam nevetni. Voltak benne ütős poénok, ugyanakkor erőltetett részek is, összességében mégis azt kell mondjam, hogy kellemeset csalódtam, mert tényle... Több

2023.12.17 Gamehun638

Egy tipikus amerikai film. Nekem tetszettek a poénok. Hangulatos, vicces. Jók a karakterek. Jók a helyszínek.

2015.10.30 Sodanth

A jobb Sandler mozik közé tartozik, bár néhol már erőltetett. Dennis Dugan szokásos Sandler film rendező, tulajdonképpen itt sem volt más, mint hozták a megszokotatt. Viszont jó volt együtt látni az idősödő nagy arcokat, Sandler, mellette természetes... Több

2018.06.13 schvarz

Infantilis, gagyi film nagyon rossz humorral. Kifejezetten gyenge, már -már idegesítő poénokkal teli alakítás. A színészek alakítása gyenge, amatőr. Nagyon nem jött be!

2017.02.25 clay00

Hogy van az,hogy Rob Schneider minden filmjében benne van Adam Sandlernek? Ebből sem maradhatott ki. Egyszer nézhető tipikus hollywoodi vígjáték. Nesze semmi fogd meg jól érzése támad az embernek.

2015.03.29 FarZoo

Vannak szórakoztató részek, de összességében a megszokott, sablonos Sandler film. Körülbelül erre számítottam. Lazulós, nem agyalós estékre kiváló

2015.07.08 tamas84

Nincs mit szépíteni ezen, a Nagyfiúk az egyik legrosszabb film ami valaha készült. Unalmas, sablonos, nem vicces, ezek pedig hát nem éppen egy jó vígjáték ismertetőjegyei. A stáb biztosan nagyon élvezte a forgatást, de ebből az ökörködésből sehogy se... Több

2015.06.09 Skarsh

Ez a film szerintem egy-két jó poént leszámítva annyira nem vicces. A szereplő gárda ökörködéséről szól, egyáltalán semmi mondandója nincsen. Sablon, sablon hátán. Már bánom, hogy megnéztem.

2015.11.23 somi

Jó kis vígjáték, néhol nagyon ütős, máskor kicsit gyengébb poénokkal. Láttam már rosszabbat is. Nem a legjobb Sandler-film, de a többször is nézhetőek közé tartozik. Adam Sandler utolsó jónak mondható filmje.

2015.06.03 sonyxxx

Külön-külön még tudtak többé kevésbé vicces filmet csinálni, de együtt szerintem ez egyáltalán nem sikerült. Erőltetett poénok, unalmas, vontatott történet, ezek miatt különösebben senkinek sem ajánlanám a megtekintését.