Nagyfiúk

Grown Ups

2024.03.09 Ари Шандор

Mindenki hozta az elvártat...

...Adam Sandler és Kevin James jópofa, Maria Bello és Salma Hayek WOW, Rob Schneider ripacs lúzer. Volt néhány jó poén a filmben. Akinek kevés szerep jutott, de igazán vicces, az Steve Buscemi. Szerintem egy igazán tehetséges színész, de nem egy hirtelen megnyerő külsejű ember, egy elég kevés reflektorfény jut neki. A fizimiskája miatt inkább komikusba hajló figurákat alakít... ahogyan itt is tette. Nagyon jól. Amúgy egy aranyos film, mosolyt csal, de igazán nagy poénok nincsenek benne...

2019.02.19 mamiéstöti2

Őszintén szólva végig se bírtam nézni, nagyon erőltetett végig, hiába a sok jó színész és nincs semmi mondanivalója.

2021.07.16 Laca//Ho/rr/oR//

Nem kell előtte meghajolni, de ez egy jó Sandler film lett

Adam Sandlert sokszor ócsárolták, mert nem igazán tud újat mutatni és felülkerekedni a múlt sikerein. Szerintem ez pont az a film, ami azért rejt lehetőséget magában, és voltak benne egészen szórakoztató jelenetek. Nem azt mondom, hogy a legjobb vígjáték, amit valaha is láttam, de azért egy jó kis családi vígjáték lett belőle a "régi nagyokkal". Jó volt látni egy filmben Kevin Jamest, Chris Rockot, Rob Schneidert vagy éppen Steve Buscemit. Persze egy ilyen kvalitású vígjátéknál nem kell sokat gondolni a történetről, hiszen a jól megszokott recept volt, miszerint a régi sulis haverok összejönnek egy hétvégére felnőtt korukban, és nosztalgiáznak, hülyülnek. Igazából semmi újat nem mutat, nem is kell sokat várni tőle. Pusztán egy jó estét; kis családi-vígjáték jó pár beszólással és jelenettel.

2016.12.09 HercegPeter

Nem szeretem, mikor valaki azt mondja, hogy ez is csak egy ócska Sandler-film. Az oké, hogy nem tetszik valakinek, de nem hinném ,hogy ezért a színész a felelős. Rengeteg filmje van a fickónak és ha van olyan, akinek egyik se tetszik, annak nincs hum... Több

Sandler belebukott. Nem tudta meglépni vagy túlszárnyalni az elmúlt évek hangos és zajos sikereit. Sajnálom Adam, ez számomra egy vicctelen és humortalan hülyeség volt. Nyakon öntöttetek egy nagy adag sziruppal, amit utálok.

2016.02.18 indingo

Kellemes vígjáték, eszébe juttatja az embernek a fiatalságát, a rég elfeledett barátokat. A kedvenc jelentetem a úszómedence partján amikor jön az izmos csávó! Há mi újság van jányok?

2016.05.28 Orosz István

Na ez még Adam Sandler jó vígjátékai közé sorolható, humoros családias nosztalgikus film amit többen érdemes megnézni. Nekem nagyon tetszett aki meg még nem látta az nézze meg csalódni nem fog, Vannak benne beteg részek, ugye ez a jó színészgárda azért hozza a formáját!

2017.02.03 hszpp Nézhetetlen

Az én véleményem szerint ez egy közepes film,amit Adam Sandler sem tudott nagyon fölfelé húzni. A sztori mókás,vannak benne jó poénok,de eléggé egy hangúan, vontatottan megy végbe a fejlemény,háttérfilmnek,egyszer nézős filmnek ideális.

2019.07.20 Ms. Akárki

Tipikus vígjáték alapanyag. Régi sulis banda egy temetése miatt újra összeverődik és utána elmennek egyet kikapcsolódni, bandázni együtt. Sok új poén nincs benne, de ha nincsenek nagy elvárásaink, akkor egynek elmegy.

2020.03.27 Norbert93

Gyakorlatilag annyi a film története, hogy a régi haveri társaság újra összejön ökörködni/bandázni. És éppen ez adja meg az egész hangulatát, hogy igazság szerint semmiről sem szól csak az ökörködésről és 'hálistennek ezen a vonalon elindulva a film ... Több

2018.07.24 Norbi

Termeszetes az egész film, mintha ismeretlen embereket vettek volna fel a tudtuk nélkül. Nagyon hiteles, és ami fontosabb rendkívül vicces film.Az egyik legjobb a maga műfajában.

2020.08.22 stevepisti

Jó kis film!

Szerintem nagyon jó vígjáték , többször láttam már , egyedül is párommal is, jókat szórakoztunk rajta. Adam Sandler is belenyúlt a forgatókönyvbe, nekem úgy tünt, hogy személyre szabottabak a poénok mint egy átlagos vígjátékban , szerintem ez jót tett a filmnek. A fiatal kori énjüket nagyon jól össze castingolták , könnyen be lehet azonositani az idősebb karakterekkel. Felnőtt emberek, némelyikük családapa , gyermeki lélekkel megáldva, nincs ezzel gond, nekem tetszett.

2017.07.26 Lonka

Kellemes csalódás a film, szerencsére a jobb fajta Adam Sandler poénok jönnek elő. A forgatókönyv is rendesen meg lett írva, értelmesek a párbeszédek.

2016.10.17 lolita13

Szerintem nagyon vicces film bár néha kicsit erőltettek a poénok.