Nagyfiúk

Grown Ups

2017.07.04 gerda

Kicsit többet vártam ettől a filmtől a bemutató alapján, inkább csak egyszer nézhető kategóriába sorolnám. Nincsenek benne oltári nagy poénok amikre én számítottam volna.

2015.06.20 neeta92

Bitang beteg egy film :D Tele van mindeféle jó poénnal. Ennél humorosabb vígjáték keresve se kell. Ha egy jót akarsz szórakozni és fogni a hasad a nevetéstől mindenképp nézd meg ezt.

2015.06.16 Miss Rika

Nem nagyon örvend szeretetnek Sandler amit hol értek hol pedig nem. Hisz elég jó vígjátékokban szerepel azért és talán az egyik legjobb az ez. A többi színésszel valami szuper filmet alkottak meg amit többször is könnyedén megtudok nézni.

2015.10.26 krysn95

Ellentétben a második résszel, kifejezetten szórakoztató.. Mindig érdemes megnézni ha épp adják valahol. Ennek haveri körnek a legjobb a világon..rommá keresik magukat azzal, hogy lazulnak és ebből filmet csinálnak. Érzésem szerint egy csomo impro van a filmben és ettől csak még jobb az egész.

2015.06.04 era93

Az egyik legjobb vígjáték. Adam Sandler-t nagyon sokan kritizálják, sokszor nem értem miért mert pl.: ebben is elég jól játszott. Persze nem volt hátrány a többi színész sem és így végtére is egy imádnivaló és humorokkal tele lévő filmet kaptunk. Bőven a többször nézős kategóriába esik. IMÁDTAM!!!

2016.08.23 beus1987

Összességében nem nagy kunszt, de van benne valami szeretni való. A strandon, amikor jön a konbájnos fiú az hatalmas.

2015.10.31 katalin19

Nagyon eltalálták a filmet. Bulisan szórakoztató. Adam ebben is jót alkot. Ütősnek tartom. Tetszik hogy családias, barátságos. A gyerekek is jol lettek össze válogatva.

2015.06.01 *tünde

Az egyik legjobb film! Adam Sandler szuper, mint mindig. Nagyszerű színészek, nagyszerű poénok. Tökéletes!!

2015.11.11 gihera81

Az bizony önmagában nem lesz garantáltan vicces, ha összerakunk pár 40 körüli apukát és bedobunk jó néhány ovis poént: nem árt például a cselekmény, ami itt szinte nincs is a film keretét adó két meccset leszámítva.

2015.06.30 bigi

Az egyik kedvenc vígjátékom, mert nagyon jól fel van építve, tele van poénokkal, és remek színészi alakításokkal. Kedvencem a medencés rész, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Nincs benne üres járat végig vicces, remek esti szórakozás.

2015.05.28 *bella

Az egyik legjobb film! Adam Sandler szuper, mint mindig. Nagyszerű színészek, nagyszerű poénok. Imádom!!

2015.10.07 Alexa

Jó vígjáték volt, többször megnéztem, egy vizsgaidőszakon keresztül ez volt a háttérzajom a tanuláshoz. Ennek köszönhetően kb kívülről tudom, de még mindig nem unom

2015.05.08 july

Majdnem olyan rossz, mint a második rész, tele semmitmondó jelenetekkel, idióta viccekkel. Kritikán aluli film, nem érdemes sem időt, sem pénzt pazarolni rá.

2015.03.20 zsuzsa

Nagyon szeretem azokat a filmeket amiben Adam Sandler szerepel, az pedig csak hab volt a tortán hogy Kevin James is főszerepet kapott mellette. Az egyik kedvenc vígjátékom, mert nagyon jól fel van építve, tele van poénokkal, és remek színészi alakításokkal. Kedvencem a medencés rész, a "a szevasztok jányok, a homár fiúval".