Ne szórakozz Zohannal!

You Don't Mess With the Zohan

2020.10.19 Ildikó Bacskai

Több kilométeres ökörség

Adam Sandler stílusában egy nagyon bolond vígjáték, viszont közben viccesen tálalt boncolgatása a rasszizmusnak, és annak teljes értelmetlenségének, gyakorlatilag nevetségességének. Emiatt a kontraszt miatt számomra ez egy találó film, hiába nem egy drámai alkotás, mégis a maga idiotizmusával együttvéve elég elgondolkodtató.

2018.03.19 indingo

Nagyon erőltetett volt. Adam Sandler ebben a raccsolós, Mariah Carrey pólós szuperman szerepben nem volt valami szórakoztató. Eléggé paródia jellegű, de kicsit sem vicces.

2019.07.31 Ms. Akárki

Adam Sandler filmjeinek egyik mélypontja. Nem is értem ezt a filmet. Szörnyen rossz. Poén nélküli vígjáték. Max egy-két erőltetett poén, de ezért kár volt sajnos megnézni. Semmi értelme az egésznek.

2017.07.24 Deku

Ez egy nagyon beteg és elborult film, viszont pontosan ez az a momentuma ami miatt nagyon tetszett. Adam Sandler nagyon szerethető karakterré tud válni a filmjeiben.

2017.07.23 Orosz István

Annyira beteg vígjáték, de nekem pl örök kedvenc marad, százszor megnézem, és százszor nevetek rajta, szerintem Adam Sandler legjobb, és legmaradandóbb alkotása.

2018.12.12 harnas1207

Azt hiszem ez Adam Sandler legjobb filmje. (Talán az egyetlen nézhető) Az ócska viccek annyira rosszak, hogy már jók. Sajnos a film második felében eltűnnek a poénok és átveszi a helyüket a történet, ami jelen esetben igazán századrangú.

2018.07.10 Norbi

Különleges film, nem is tudnám hogy jellemezem. Nagyon fura, kicsit erőltetett stílusa van, de ütős . Nem nyerte meg a tetszésemet, de egy filmnek elment.

2016.11.18 MKristijan

Adam Sandler régen csinált ilyen jó vígjátékot mint ez, örök darab.

2017.01.16 Gigi

Adam Sandler sem egy megújuló, sok arcú színész, mindig nagyjából ugyanazt a karaktert hozza. De amíg a többi filmjében ettől még nézhető marad, ebben a filmben sajnos alul múlta önmagát. Vagy már én vagyok túlkoros, és nálam nem működnek az alpári poénokra épülő filmek. Nem tetszett. Egyáltalán nem.

2017.08.11 felicity

Hülyeség ez a film, mármint jó értelemben. Nagyon sokszor láttam és nagyon sokat röhögtem is. Bár kissé régi már a film elég szórakoztató. és Zohan későbbi neve a Creepy Coco hát az valami állati.

2016.08.02 VFTS

Egyértelműen Adam Sandler legjobb filmje. A történet is jó és a poénok is jók benne. A filmben pár jelenet ismert filmek paródiája, ez is egy jó ötlet volt. Adam Sandlernek az a filmje amit bármikor szívesen néz meg az ember.

2016.10.24 Curacao86

"Ne nézz meg Adam Sandler filmet"! Akár ez is lehetne az alcíme a címszereplő majdnem minden alkotásának, így ennek is. Ismét egy túlerőltetett poénokkal tűzdelt, kissé sarkított karaktert kapunk, aki próbálkozik, de nem félünk és nem is ijedünk meg tőle, a poénokon pedig végképp nem lehet nevetni.

2016.10.22 vivikejencikelara

Adam Sandler mindig hozza a formáját, egyik legjobb alkotása a Ne Szórakozz Zohannel! Nagyon nagy poénok vannak benne! És ugye feltünik a filmben Rob Schneider barátunk is aki szintén zseniálisat alakit mint mindig! Jól kiválasztott színészek, karakt... Több

2015.10.30 Sodanth

Talán az egyik legzseniálisabb Adam Sandler film. A pasas a 90-es években volt a csúcson, a 2000-es években hullámzó, hol nagyon szart, hol kifejezetten jó vígjátékokat csinál, ez a film az utóbbi. Nem is akármilyen történetet dolgoz föl, mint a szár... Több